Roheline fluoriid: tähendus, voorused ja omadused

Meie esivanemate hüüdnimega “Stone Stone” annab rohelise fluoriidi enneolematu stimuleeriva toime aju mahutavusele. See jääb sisuliselt nende nende, kelle ajud proovile pannakse! Avastage selle palju eeliseid.

< Li> vähendab transpordi kurjust

Kust pärineb nimi “Green Fluoriit”?

Fluoriit võlgneb oma nime Itaalia loodusteadlasele ja mineraloogile Antonio Galeani Napione, kes ristib ta sel viisil. See sõna pärineb ladina keelest “fluere”, mille tulemuseks on “asutamine” või “voog”. See viitab oma sulandumisvõimele muude elementidega, mistõttu see kristall kasutatakse terasetööstuse valdkonnas laialdaselt.
Sellel on palju sünonüüme, mis varieeruvad sõltuvalt riigist. Need, kes jäävad paikseks, on fluoriac, fluori spath, kaltsiumfluoriidi või maagi lill.
Selle tüüpiline fluorestsentsühendus sünnitab mõiste “fluorestsents”.

rohelise fluoriiti määratlus

fluoriit või fluoriinsus

naissoost nimi

Naturaalne kaltsiumfluoriid, CAF2 valem, mis kõige sagedamini kristalliseerub rohelise või lilla varjundiga. Seda kasutatakse kaunistuses ja tööstuses.

sünonüüm: spath fluor

Rohelise fluoriidi ajalugu ja päritolu

Hindame rohelist fluoriidi kauni värvi eest koos fluorestsentsi peegeldustega.
Tema avastus tuleb antiikajaga. Seejärel kasutavad meie esivanemad seda igapäevaste esemete, näiteks veiniklaaside või basseinide valmistamiseks. Lisaks leidub seda kuulsatest Murrini vaasidest, mis on kunstimüüjad tänapäeval väga populaarsed. Pompei varemed on koduks paljudele vintage -jäätmetele, millest mõned on fluoriidis.
Hiinas antakse sellele pärlile suur kaitse nii pahatahtlike üksuste kui ka ümbritseva negatiivsuse eest. Nagu Jade, kanname seda ka kaela ümber amulette. Seda leidub ka kujude kujul.
Egiptlased kasutavad seda kujude valmistamiseks, mis on mõeldud oma jumalate ülistamiseks. See on üks mineraalidest, mis ümbritsevad sarkofaagi, et tagada surnu järelkasv.
Tänapäeval tunnustatakse ja kasutatakse litoteraapias. Juveliirid ehete tegemisel on seda väga hinnatud.

rohelise fluoriidi kivi koostis

See pärl on osa mineraalhalogeenide perekonnast. See koosneb sisuliselt kaltsiumfluoriidist, millele lisatakse muud komponendid, mis annavad sellele konkreetse värvi. Selle kõige puhtamana on sellel värvitu läbipaistev välimus. Roheline fluoriit võlgneb oma kleidi selliste elementide nagu samarium, raud ja yttrium. Selle keemiline valem on CAF2+(SM, Y, Fe). Vastavalt oma nimele on sellel fluorestsents.
See mineraal võtab enamasti kuupvormi. Selgub, et see on üsna rabe ja selle kõvadust hinnatakse 4 MOHS -i juures. Tiheduse osas on see 3,18 g/cm3.
Seda kivi võib täheldada metamorfsetes kivimites, kuna pärast väga kõrge temperatuuriga tekkis nende struktuuri modifikatsioon. Mõnedes graniidist kaevandustes on ka see.
Rohelise fluoriidi ladestused on arvukad ja hajutatud kõigil mandritel. Peamised on Hiinas, Mongoolias, Saksamaal, Šveitsis, Hispaanias, samuti Mehhikos ja Lõuna -Aafrikas. Selle hind on endiselt väga taskukohane.

rohelise fluoriiti omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Füüsikalisel tasandil annab selle kõrge fluoriidi kontsentratsioon sihipärase toime luudele, mida ta tahkub. See võimaldab ka hammaste emaili kaitset ja on piisav võitluseks gingiviidi ja periodontaalsete haiguste vastu. Lisaks osaleb ta küünte ja juuste kasvatamisel ja tugevdamisel.
Lisaks parandab see stressitaseme alandamisega nii närvipingeid kui ka lihaste kontraktuure.
Ideaalne reisijatele, see aitab minimeerida transpordi kurjust lennuki, paadi või autoga reiside kaupa.
Lisaks annavad selle dünaamilised omadused tõelise uue energia. Seetõttu on see soovitatav kroonilise väsimusega inimestele, ADHD (tähelepanu puudujäägi häire) või süvenemisega.
Lõpuks võib see väljaastumisperioodidel esindada täiendavat liitlast, et võidelda sõltuvuse nähtuste vastu sellistest ainetest nagu alkohol, narkootikumid ja tubakas.

psüühilised omadused ja eelised

Roheline fluoriit osutub tõeliseks halli aineks! Kognitiivse võimekuse optimeerimiseks on see kahtlemata kõige tõhusam kivi. Tõepoolest, see edendab muu hulgas õiglasema ja kohandatud otsuse tegemise vaimset selgust. See suurendab kontsentratsiooni, mälu ja tajumist ning toetab seetõttu õppimist ja suurendab tootlikkust. Lõpuks sünnitab aju tõenäolisemalt uusi ideid, et neid võimalikult hästi ära kasutada.
Lisaks aitab roheline fluoriit meeleolu stabiliseerida ja parandada moraali. Tõeline kaitsekivi, see toimib vihmavarjuna, kaitstes oma hoidjat nii ümbritseva negatiivsuse kui ka pahatahtlike inimeste ja üksuste eest. Ta kutsub üles saama kõrguse, enesekindluse enda ja oma potentsiaali vastu.

Milline on rohelise fluoriidi jõud?

Roheline fluoriit on mitmekülgne pärl, nii pingestav, tasakaalustav kui ka kaitsev.
Meelele mõjutamiseks piisab seda mõtisklemisest mõneks hetkeks, võib -olla meditatsiooniseansi ajal.
Kui soovite selle voorustest kehal kasu saada, on parem seda kanda ehetes, ripatsi, pärli kaelakee või käevõru kujul.
Sihtotstarbelisemaks toiminguks saab seda kasutada hoolduskivina. Saate selle paigutada konkreetsetele piirkondadele vastavalt soovitud eesmärgile, nimelt sellele, et süda on endiselt oma esimene energiapunkt.
Lisaks puhastab ühe või mitme fluoriidi paigutamine ruumis atmosfääri.

Milline astroloogiline märk seostatakse rohelise fluoriidiga?

Roheline fluoriit on suunatud kõigile sodiaagi tunnustele. Põliselanikud

Sõnn ja tasakaal on selle energia suhtes eriti tundlikud.

Millise tšakraga on seotud roheline fluoriit?

See pärl suhtleb südame tšakraga. Seda stimuleerides aitab see taaselustada kehas energiat ringlust. Seega hõlbustab see emotsioonide ja mõtete vabanemist, mis püsivad blokeerituna. See põhjustab sisemise rahuliku ja täiuse tunde.

Milliseid kive seostavad rohelise fluoriidiga?

Suurenenud mõju südame tšakrale saab rohelist fluoriiti kombineerida roosa turmaliini, morganiidi või rodokrisiidiga.

Kuidas rohelist fluoriiti puhastada ja laadida?

puhastage rohelist fluoriiti

Regulaarselt puhastamine kalliskivid on osa nende hooldusest. See võimaldab neil neid salvestatud energiatest maha laadida.
Selleks võite lasta sellel kahe tunni jooksul demineraliseeritud vees seista. Salvesa ja viiruki kasutamine fumigeerimise teel jääb teie kivide õrnaks ja lugupidavaks alternatiiviks.

laadige roheline fluoriit

Selleks, et teie roheline fluoriit leiaks kogu selle loodusliku energia, saate selle tund aega esimeste päikesekiiridega paljastada.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Roosa kvarts.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.