Roosa turmaliin: tähendus, voorused ja omadused

Roosa turmaliin sümboliseerib tingimusteta ja lõpmatut armastust. Nagu Hiina keisrinna Tzu HSI, võrgutasid paljud selle luksusliku värvi ja paljude vooruste tõttu. Avastage see edasise viivituseta!

Kust pärineb nimi “Pink Tourmaline”?

Mõiste turmaliin tõmbab oma päritolu Sri Lankal räägitud murrest Sinhalelasest. Mõni ütleb, et see tuleneb sõnast “Thurmali”, mis on kirjutatud “තුරමලි” ja tähendab “kivi segavärvides”. Teised väidavad, et ta oleks tulnud “Toramollist”, mis tähendab “pisiasju, mis pärinevad maast”.
Pink Tourmaline on ka hüüdnimega Rubellite. See termin pärineb ladina keelest “Rubellus”, mis tõlgib “punakas”, viidates ühele roosa-punasele toonile, mida see võib võtta. Lisaks tuletab see sünonüüm meelde oma tugevat sarnasust Rubyga.

ainulaadne roosa turmaliiniosa

Rubellite määratlus

Rubellite \ ʁy. Bɛ. naiselik voodi

(Mineraloogia) Punase kuni roosa gem elbaist mitmekesisus.
Rubelliit, mida nimetatakse ka Siberi afüriidideks, õeks või rubiiniks, on kindlasti kõige ilusam turmaliini sort. See võlgneb oma roosa või punase värvi mangaani liigsele värvile.

Rubellite ajalugu ja päritolu

Rubelliit on Euroopas tuntud juba antiikajast, kuid see tuvastatakse ametlikult alles 19. sajandil. See pärl suutis võrgutada läbi aegade ja väljaspool piire.
Egiptuse müüt ütleb, et turmaliin, Maa tuuma vili, oleks maakera pinnaga ühinenud, ületades vikerkaare, sukeldudes kõigi selle värvide läbimisel.
17. sajandil, mis oli segamini rubiiniga, kaunistas see Venemaa keiserlikku krooni.
Hiljem kuulub loitsu alla Hiina keisrinna Tzu Hsi. See erastab Californias asuva Stewarti kaevanduse isikliku kasutamise huvides. Sel ajal skulpturid hiinakeelsed selle kalliskivi nende jumalaid esindavates suurepärastes kujundites. Seda leidub ka ehete, juuste aksessuaaride või dekoratiivsete esemete kujul.
Täna on ehetes palju hinnatud mineraal. Lisaks oma ilule osutub seda hõlpsasti kujundatavaks. Selle terapeutilised voorused kehale ja vaimule on litoteraapias tunnustatud.
Kogu maailmas on palju roosasid turmaliinide hoiuseid. Seda leidub peamiselt Brasiilias, Ameerika Ühendriikides, Austraalias, Venemaal, Madagaskaris ja Sri Lankal.

roosa turmaliini kivi koostis

Roosa turmaliin on üks tsüklosilikaate mineraalliike. See kujutab endast varju, mis varieerub kahvaturoosast lilla punaseks, läbides lilla. See pärl koosneb keerukatest silikattest. Selle keemiline valem on Na (Li, Al, Mn) 3 (Al, Mn) 6 [(OH) 4 | (BO3) 3 | SI6018]. Roosa turmaliin võlgneb oma ilusa värvi mangaaniioonide olemasolule. Sellel võib olla aspekt kas läbipaistmatu või läbipaistev, mõnikord isegi poolläbipaistev.
See on väga vastupidav kivi, mille karedus võnkub vahemikus 7 kuni 7,5 MBS, samas kui selle tihedus varieerub vahemikus 3,02 kuni 3,26 g/cm3.

Rubellite omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Rubelliidil on kasulik tegevus kardiovaskulaarsüsteemile. See kaitseb südant ja soodustab selle toimimist, stimuleerides vereringet. Seega on elundid kasu optimaalsest hapnikust, mis võimaldab säilitada head üldist tervist.
Selle omadused on energiat. Tõeline energiatõus, see suurendab märkimisväärselt elujõudu ja parandab füüsilist jõudlust. Ta on sportlaste suur liitlane, kes soovivad oma eesmärke ületada. Samal ajal rahustab see kalliskivi keha lõdvestumiseks pingeid, mida soovitatakse taastuda pärast püsivat pingutust.
Lisaks on teada, et see koristab naha ja kaunistab seda. See aitab leevendada dermatoloogilisi probleeme nagu ekseem, akne või psoriaas.

psüühilised omadused ja eelised

Roosa turmaliin toimib emotsionaalse kastmena. Tõepoolest, see pärl toob hinge haavade raviks mugavust ja magusust. See aitab hajutada sellest tulenevaid kannatusi nii, et selle omanik saaks edasi liikuda. Lisaks kutsub ta nagu giid teid oma vigadest õppima, et mitte samu raskusi elada.
Tänu tasakaalustavatele voorustele modereerib see äärmuslikke reaktsioone ja käitumist. Lisaks on turmaliinil heatahtlik ja rahustav ema energia. Selle mõju annab sügava rahunemise, turvalisuse ja lõõgastumise.
Lisaks on see pärl, mis soodustab suhtevõimet. Roosa turmaliin muudab teid seltskondlikuks ja suurendab teie loomulikku võlu. See on soovitatav introvertsetele inimestele, kes soovivad üksindusega murda.
Sentimentaalse tasemena kehastab see mineraal tingimusteta armastust. See suurendab märkimisväärselt selliseid inimlikke omadusi nagu järeleandmine, empaatia või heatahtlikkus enda ja teiste suhtes. See kutsub esile lugupidamise ja enesekindluse parandamise.
Lisaks hõlbustab see tunnete väljendamist. Ta hoolitseb teie vigastamata sisemise leegi hoidmise eest, isegi pärast rasket purunemist, sõbralikku pettumust või reetmist. See neutraliseerib hirmu kannatuste ees, et elada uusi kogemusi.
Lõpuks rahustab roosa turmaliin mullitavat meelt. See aitab kaasa invasiivsete mäletseisute lõpetamisele, devalveerimisele, aga ka püsivale enesekriitikas.

Milline on roosa turmaliini jõud?

Roosa turmaliin kiirgab selle ümber rõõmu ja armastust. See pakub oma hoidja emotsionaalset stabiilsust ja ka ülevoolavat energiat!

Selle eeliste kõige paremaks saamiseks võite seda kanda ehetes, ripatsi, sõrmuse, käevõru või isegi kõrvarõngaste kujul.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse rubelliidiga?

Rubelliit sobib kõigi sodiaagi tunnuste jaoks vahet tegemata. Kuid mõned neist on selle vooruste suhtes vastuvõtlikumad ja saavad sellest veelgi kasu. See kehtib eriti vähi põliselanike, Kaljukitse ja Amburi kohta.

Millise tšakraga on roosa turmaliin seotud?

Roosa turmaliin on ühendatud südame tšakraga.
Kui see stimuleerib seda energilist punkti, tõstab see emotsionaalse olemuse ummistusi. Seega võimaldab see olla vanade valudega rahus ja paraneda.

millised kivid seostuda rubelliidiga?

Mitte kõik kivid ei vibreeri samal viisil. Heade ühenduste loomiseks on nende ühilduvuse tagamiseks endiselt oluline. Juhul, kui nad esitavad vastupidiseid voorusi, võidakse nende volitused tühistada.
Rubelliiti ühendatakse südame tšakraga, seda saab kombineerida teiste selle energeetilise punktiga seotud mineraalidega. See kehtib Ruby, granaadiga, aga ka morganismiidiga, mis abiellub roosaga turmaliiniga suurepäraselt.

Kuidas roosa turismiini puhastada ja laadida?

puhastage roosa turmaliin

Roosal Tourmaliinil pole erilist haprust. Tegelikult sobivad kõik puhastusmeetodid talle. Samuti võite lasta sellel istuda destilleeritud kerge veega anumas. Vihustus- või salvei suitsuga kokkupuutel vabastab ta end ladustatud energiatest.

laadige roosa turmaliin

Nii et Rose Tourmaliin taastab kogu oma elutähtsa energia, saate selle tund aega hommikuse päikese kiiretele paljastada. Täiskuu valgus on samuti väga tõhus.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Rubiin.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.