Rutiil Quartz: tähendus, voorused ja omadused

Nii tervendav kivi, kaitse, uuendamine kui ka enesekeht, Rutile Quartzil on lugematu arv ressursse! Avastage see uskumatu pärl, millel on mitu jõudu ja läikivaid peegeldusi.

Juhend vaimsuse teele

Kust pärineb nimi “Rutile Quartz”?

Just 19. sajandi alguses ristis ka mineraloog Abraham Gottlob Werner.
Nimetus “Rutiil Quartz” pärineb ladina keelest “” Rutilus “, mida saab tõlkida” särava “abil, on hele ja tulihingeline punane.
See kristalne pärl sisaldab rutiili, mis on okkade kujul, mis sarnaneb juustega ja mille värv võnkub vase kaudu kullast mustaks. Nad teevad kogu oma võlu ja on seda kivi väärt palju sünonüüme nagu “ingli juuksed”, “Veenuse juuksed”, “juuksekivi”, “nõelakivi” või “Armastuse nool”.
Lisaks on rutiilil ka hulgaliselt apellatsioone nagu “Cajélite”, “Rotiliit”, “Edsonite”, “Crispite”, “Titanite”, “Nigrite”.

Rutiil Quartzi määratlus

kvarts

meessoost nimi

(saksa kvarts)

Enam -vähem puhas kristalliseeritud ränidioksiid.

rutile

meessoost nimi

(ladina rutlus, äge punane)

Naturaalne titaanoksiid, ruutkeskmine.

Rutile Quartzi ajalugu ja päritolu

Antiilis kasutatakse seda kvartsi dekoratiivse ja dekoratiivkivina. Toonase veendumuste kohaselt on sellel kalliskivil intensiivsed kuumad mõtisklused, kuna sellel on jõud päikesekiirte jäädvustamiseks ja hoidmiseks.
Kiiresti haaravad juveliirid seda, et mõelda jumaliku säraga luksuslikke ehteid. Rutiilsed sisestused pole kunagi identsed ja muudavad seega iga žanrikristalli erandlike kaunistuste jaoks.
Selle voorused on tunnustatud, see on litoteraapias endiselt väga populaarne. Varem manustati seda eliksiiri kujul.

Rutiil Quartz Stone’i koostis

Rutiil Quartz koosneb peamiselt titaanist (TiO2) ja rauast (FE). Selliste elementide olemasolu nagu tantalus, nioobium, vanaadium või tina annab sellele oma värvi. See on rutiilsed nõelad, mis selle nii eriliseks teeb.
Selle GEM -i põhiseadus tuleneb ränihappe lahuse kombinatsioonist, mis sisaldab kõrgel temperatuuril moodustatud titaani ja rutiilide kiude. Kui ta jahtub, kristalliseerub ta ja vangistab rutiili.
See on vastupidav ja lihtne mineraal. Selle kõvadus on 7 MOHS, nagu selle tiheduse osas, võnkub vahemikus 2,68 kuni 2,72. Praeguseks on kogu maailmas palju hoiuseid, mistõttu on selle hind suhteliselt taskukohane. Kõige olulisem püsib nii Madagaskaris kui ka Brasiilias.

Rutile Quartzi omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Rutile Quartz on uuendamise kivi. See stimuleerib rakkude regenereerimist, et keha saaks vigastusest, traumast või haigusest kiiremini taastuda. Seega soodustab see tervenemisprotsessi, et anda kehale vajalik energia. Tegelikult sobib see kivi ideaalselt inimestele, kes on vajalikud.
See GEM mängib kaitserolli mitte ainult hingamisteede sfääris, vaid ka südame -veresoonkonna süsteemil. Hingamisteede haiguste korral vähendab rutiil -kvarts põletikku ja rahustab valu. Vere vereringe taaskäivitamisega optimeerib see elundite hapnikuga varustamist ja nende vahelist vahetust. Seda saab kasutada või kanda ennetus, eriti talveperioodil, soodustada viiruste levikut.
Vitaalse energia suurendamisega aitab see kivi kaasa füüsilise ja seksuaalse võimekuse parandamisele. See annab pärast pingutusi rohkem vastupidavust ja paremat taastumist.

psüühilised omadused ja eelised

Rutiil Quartz rahustab meelt ja stabiliseerib meeleolu. See aitab võidelda käitumishäirete vastu nagu ärevus, foobiad, depressioon. See sobib ideaalselt inimestele, kes kipuvad oma emotsioonide või pessimistliku temperamendi üle hämminguid olema. Seega annab see oma hoidiku rohkem enesekindlust ja suurt sisemist rahu. Ta on reserveeritud või introvertsete isiksuste liitlane, kes soovivad teistele avaneda.
Lisaks annab see kivi palju sallivust ja avatud meeleheitlikkust, mis aitab parandada ka säilitatavate suhete kvaliteeti. Need on harmoonilisemad, põhinevad vastastikusel austusel, puuduvad konfliktid ja stabiilsed ajas.
See mineraal toob igapäevaselt palju õnne ja heaolu, püüdes jälitada nii negatiivseid laineid kui ka pahatahtlikke mõjusid. Seal on endiselt tõhus kaitse kurja silma eest. Lisaks võimaldab see vaimset tundlikkust teritades selle valdajal meelt lahti lasta ja iseseisvust. See soodustab seost nähtamatu maailmaga, suhtlemist nii Guardian Angels kui ka alateadvusega. See pärl hõlbustab meditatiivset olekut.
See uuenduskivi on kaasas ja toetab suurematel muutuste perioodil. See annab julguse ja energia, mis on vajalik selle kursuse hiilgavaks läbivaleks, õnnelikumaks ja täidetud eksistentsi jaoks. Ta surub end halbadest harjumustest vabastama, aga ka valada kõike, millel enam meie elus oma kohta pole. Seega muutub mõistus kergemaks.

Milline on rutiil -kvartsi jõud?

Rutile Quartzil on palju volitusi, mille eesmärk on anda suurem üldine heaolu.
Tänu elutähtsale jõule, mida see annab, reguleerib see tasakaalustamatust, siis ta ravib keha ja vaimu. Nagu kilp, kaitseb see ümbritseva sünguse, kahjulike inimeste ja pessimismi eest.
Need toimingud võimaldavad selle omanikul taastada enesekindlus ja teha muudatusi, mis pakuvad talle elu, mida ta soovib.
Selle vooruste maksimaalseks kasutamiseks võite kanda Rutiil Quartzi kaelakee või ripatsiga päikesepõimiku ja südametšakra suurema läheduse saavutamiseks.
Rullitud kivi kujul saate selle taskusse libistada nii, et see saadaks teid kuhu iganes lähete.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse rutiil -kvartsiga?

Kõik kivid on kinnitatud ühe või mitme sodiaagi märgi külge, mis on nende mõju suhtes eriti tundlik. Kuid seda komponenti ei ole kohustuslik arvestada, sest kalliskivid annavad oma eeliseid kõigile eranditult.
Rutiil -kvartsiga ühendatud põliselanike lõvi ja neitsi on veelgi vastuvõtlikumad.

Millised tšakrad seostatakse rutiil -kvartsiga?

Rutiil -kvarts on seotud nii süda tšakra kui ka päikesepõimikuga.
Esimene kutsub meid üles ühendama olulisi asju ja loobuma kõigest, mis võib olla pealiskaudne nagu seadmed. See on endiselt seotud vaimse kõrgusega ja iseenda arendamiseni. See kipub arendama selliseid inimlikke omadusi nagu armastus, empaatia, solidaarsus, kaastunne, jagamine … lingi loomiseks.
Päikese plexus on rinna ja naba vahel. Seetõttu hõlmab see seedesüsteemi, mida peetakse teiseks ajuks. See on emotsioonide keskus, aga ka oluline närviline ristteel. Rutiil Quartz aitab parandada seedemugavust, kuid pakkuda ka lõõgastustunnet. Lisaks jaotab see energiat kõigile elunditele.

Milliseid kive seostavad rutiil -kvartsiga?

Litoteraapias on endiselt huvitav ühendada kaks või kolm mineraali nende volituste suurendamiseks. Selleks peavad neil kalliskividel olema sarnased voorused. Tõepoolest, kui need on vastu, võivad nad end tühistada või isegi põhjustada väikseid häireid.

Päikesepõimiku toimingu võimendamiseks saab rutiil -kvartsi kombineerida basalt, maastiku ja valge ulgusega

Kui soovite tugevdada tema tööd südame tšakras, siis abiellub jade või opaal selle mineraaliga ideaalselt abielluma.

Kuidas rutiilkvartsi puhastada ja laadida?

puhastage rutile kvarts

Puhastamine on endiselt oluline protsess, mida tuleb regulaarselt läbi viia. See toimib lähtestamisena, kuna see võimaldab kividel evakueerida kõik need, mida nad on imendunud.
Rutiil -kvartsi puhastamiseks võite selle tund aega heledasse anumasse paigutada. Sugustamine viiruk või salvei on endiselt tõhus meetod. Lisaks võite selle mõneks ajaks matta maakera sügava energia puhastamiseks.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Safiir.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.