Sebra Jasper: tähendus, voorused ja omadused

Sebra Jasperil on triibuline kleit, mis sarnaneb looma nimega, kelle nimi on nimetatud. Omades nii energiat kui ka tasakaalustavaid voorusi, on sellel kaitsepursil teie jaoks palju üllatusi.

Kust tuleb nimi “Jaspe Zebra”?

Jaspe apellatsioonil on mitu päritolu. Tõepoolest, see pärineb assüüria “Aschpu”, aga ka heebrea “Jaschpehist” ja lõpuks kreeka keelest “itpis”, mis tähendavad “täpilist, täpset”.
Sebra Jasper määrati seega triibulise välimuse tõttu, mis kutsub esile hobuse kleidi.
Me tunneme teda ka “sebra marmori” või “sebra kivi” nime all.

Jaspe

määratlus

Jaspe – mehelik

Jaspe on sette- või vulkaaniline kivi, mis koosneb 80 % minimaalsest ränidioksiidist. See klassifitseeritakse sageli mikrokristallilise kvartsiga, kuid see võib sisaldada ka savi.

Sebra Jasper ajalugu ja päritolu

Sebra Jasperi avastamine on palju hilisem kui punase värviga tavaline Jasper. Seetõttu ei ole selle sortiga täpselt seotud ühtegi legendi.
Kreeklased ja egiptlased, kes annavad sellele võimas kaitsejõu kurja silma eest, on Jasperi kasutanud alates antiikajast. Seda kasutatakse nii amulettide kui ka kujundite valmistamiseks, mis on võimelised pahavara eemal hoidma.
Šamaanide jaoks sümboliseerib see kivi renessanssi. Talle antakse võimalus minevikust vigu kustutada, et ta saaks nullist alustada ja paremini pühenduda olevikule.
Peamised sebra Jasperi hoiused asuvad Prantsusmaal, Saksamaal, Hispaanias, samuti Ameerika Ühendriikides, Kreekas ja Suurbritannias.
Selle kasutamine jääb nii ehete kui ka litoteraapia jaoks. Lihtsalt leiate Zebra Jaspe Stonesi juurdepääsetava hinnaga.

Sebra Jasper Stone’i kompositsioon

Sebra Jasper on osa Jasperi perekonnast, mikrokristallilise kvartsi kategooriast, ja kuulub seetõttu oksiidide mineraalliigi. Selle mustad lisandumised on valmistatud turmaliinist. See koosneb peamiselt ränioksiidist, millele lisatakse muid komponente. Selle keemiline valem on SiO2+AL, CA, Fe, K, MG, MG, NA, O, O, OH, Si. See on vastupidav poolväärdikivi, mille karedus võnkub vahemikus 6,5 kuni 7 MBS. Selle tihedus varieerub vahemikus 2,58 kuni 2,91 g/cm3.

Sebra Jasper omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Sebra Jasper annab uuendatud energiat ja aktiveerib tervendava jõu. Ideaalne väsimuse vastu võitlemiseks ja füüsiliste võimekuse suurendamiseks võimaldab see pärl leida kuju. Lisaks on soovitatav paremini kogeda paranemist pärast haigust, vigastust või operatsioonist taastumist.
See mitmekesine Jaspes aitab tänu tasakaalustavatele voorustele naha kvaliteeti parandada. See tähistab täiendavat abi akne vastu võitlemisel või ekseemi ja psoriaasi rahustamiseks. See kivi soodustab ka haavade paranemist.
Lisaks on see meeltmööda, mis on võimeline luude tugevdama. Seetõttu saavad osteoporoosiga inimesed nende toetusele arvestada. Sellel voorusel on hammaste kasum, millest see emaili säilitab. Võib olla huvitav, kui sebra Jasper on suukaudse põletiku, näiteks igemepõletiku raviks.
Lisaks kaitseb see ja tagab elundite nõuetekohase toimimise seoses vedelike, näiteks neerude, põie või käärsoole ringlusega.
Sellele kivile antakse võim võidelda sõltuvusnähtustega, kui selle omanik on tegelema taganemisprotsessiga.

psüühilised omadused ja eelised

Nagu elutreener, julgustab see pärl iga päev endast parimat. See aitab teil leida oma projektide läbiviimiseks vajalikku motivatsiooni ja sihikindlust, muuta unistused konkretiseerima ja eesmärgid saavutama. Kui olete ambitsioonikas, kuid kipute viivitamata, pole kahtlust: see kivi on mõeldud teile! Selle energilised voorused soodustavad tegevust ja edendavad iseenda realiseerimist järjepideva uhkuse tunde saavutamiseks. See mõjutab nii enesekindlust kui ka isiklikku lugupidamist.
Lisaks on sebra Jasper endiselt loovuse tõeliseks võimendajaks. Ta kutsub teid minema pekstud rajalt ja julgeb pakkuda uuenduslikke ideid. Selle kalliskiviga tegeletakse muu hulgas kunstnike ja elukutsete jaoks, mis nõuavad võimsat leidlikkust. See sobib ideaalselt tühja lehe sündroomi või inspiratsiooni vastu võitlemiseks.
Sebra Jasper on endiselt kaitsekivi. Nagu amulett, annab ta ka turvatunde, mis võib eriti leevendada inimesi ärevusele või stressile.
See mineraal edendab optimismi ja kutsub teid igas olukorras positiivse suhtumise vastu. See võimaldab raskusi mõista suurema rahulikkusega, hoides samal ajal lootust.

Milline on sebra Jasperi jõud?

Sebra Jasper aitab tasakaalustamatust parandada, kaitseb selle negatiivsuse omanikku ja aitab lõpuks juurde pääseda edule, mille eesmärk on.
Oma mõju maksimaalselt kasutamiseks peate selle enda lähedal hoidma. Ehete porter on endiselt kõige tõhusam meetod, mis on käevõru, ripatsi, kaelakee või rõnga kujul. Samuti saate sebra jasperi veeris taskusse libistada, nii et see järgiks teid kuhu iganes lähete.

Milline astroloogiline märk seostatakse sebra Jasperiga?

Sebra Jasper on kasu kõik sodiaagi märgid. Kuid see on endiselt ühendatud RAM -iga. Tema põliselanikud saavad oma voorusi maksimaalselt ära kasutada.

milliseid tšakraid seostatakse Sebra Jasperiga?

Sebra Jasper on seotud juure ja püha tšakraga.
Kui ta sekkub Racine tšakrale, ankurdab ta oma hoidja olevikusse, et ta saaks täielikult keskenduda hetke prioriteetidele. Selle tagajärjel elab iga minut ärkavamal viisil, ilma et see häirib mineviku kahetsust või tuleviku hirmusid.
Selle mõju pühale tšakrale rõhutab suurema vabaduse loomingulist potentsiaali.

Millised kivid seostuvad Sebra Jasperiga?

Kõigil mineraalidel pole samad voorused. Kui need on vastuolus, siis nad tühistavad. See on põhjus, miks on oluline kontrollida kivide ühilduvust enne nende seostamist.
Sebra Jasperi jõudu saate suurendada, ühendades selle Bréchic Jasperiga.
Koos tulekahju või valge ulgusega suurendatakse selle mõju pühale tšakrale kümnekordselt.
Oma tegevuse rõhutamiseks Racine tšakras on parem abielluda sellega Musta Opali või Obsidiaani taevasilma juures.

Kuidas sebra Jasperit puhastada ja laadida?

puhastage sebra Jasper

Sebra Jasperi regulaarselt puhastamine on endiselt hädavajalik, nii et see tuleb imendunud energiatelt maha.
Selle lähtestamise saate teha, asetades oma kivi või ehted Sebra Jasperisse Tiibeti kaussi, mida laulate.
Veel üks alternatiiv, laske oma kalliskividel puhata umbes tund aega selge veega täidetud anumas.
Lõpuks on salvei ja viiruki suits efektiivne ka energiapuhastuse läbiviimisel.

laadige sebra Jasper

Selle esimese sammu lõpus tuleb laadimine. Nii et sebra Jasperi laadib, võite lasta sellel päikesekiired umbes tund aega nautida. Asetage see kvartsi geodi, mis suurendab energia ja energia taaselustamise kiirust.
Lisaks on elulill endiselt huvitav võimalus, sest seda saab kasutada igal ajal ja öösel.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Seiklus.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.