Seiklus: tähendus, voorused ja omadused

Seiklus on sajandeid teadaolevalt teadaoleva kivi. Selle elegantne roheline värv on tsivilisatsioone lummanud aastakümneid. Õppige selles artiklis kõik selle kivi kohta teadma.

Kust pärineb nimi Seiklus?

Aventuriini nimi on omistatud sellele kivile ainult väga hiljuti. Selle nimi pärineb “seikluslikest klaasist”, mis on sünteetiline kristall, leebedad värvid.
See pärineb Veneetslaste ajast umbes 1700. aasta paiku. Murano saarele lahkusid Veneetsia klaasmajad, et vältida linna tuleoske (nende töö, mis nõuab tulekahju kasutamist). Üks neist klaasitootjatest langes vase arhiivis sulakristallis, mille reaktsioonina loodi dekoratiivsed läätsed. Neid prille nimetatakse nende juhusliku poole jaoks “per Adventura”.

Aventuriini ajalugu ja päritolu

Aventuriini lugu pärineb väga iidse ajani. See on rohkem kui 4000 aastat tagasi, et leidsime Hiinas selle uskumatu rohelise kivi esimesed jäljed. Hiina autoritasu kasutas Seiklus’i aastaid. See kivi on Hiina kultuuris seotud jumalanna Guanyin Pusaga, kaastunde jumalanna, tingimusteta armastuse ja haletsusega.
Seda kanti talismani kujul või elujõu taastamiseks ning heaolu ja mugavuse toomiseks.
2000 aastat tagasi hellitasid inkade inimesed Aventuriini, sest teadaolevalt tõid nad õnne ja rikkuse. Mis tegi sellest väga olulise kivi ja objekti, et inimesed võiksid teid kadestada.
Tiibetlased kasutasid seda oma skulptuuride jaoks ja nägemise parandamiseks ja silmaprobleemide raviks. Keldid nägid teda teadmiste ja vaimsuse sümbolina.
Seiklus’i kivi kannavad kullauurijad, et tuua neile õnne ja rikkus.
Lõpuks kasutasid venelased seda 19. sajandi dekoratiivkivina, et riietuda vaasi või küünlajalade riietumiseks.

kivi koostis aventuriini

Seiklus on osa kvartsist. See on kivi, millel on lisandused, erinevalt teistest rohelistest kividest, näiteks Jade või Amazonite. Just tema kaasamised annavad talle erinevad toonid ja värvid.
See koosneb magmaatilistest kivimitest ja seiklusmaardlad on kogu maailmas. Neid leidub Lõuna -Ameerikas, eriti Brasiilias, Põhja -Ameerikas, Aasias (Hiina, aga ka Indias). Nantes on isegi sissemakse! See on brünett seiklusmaardla.

Advenurine Properties

füüsilised omadused

Seiklus on tuntud oma erinevate vooruste ja erinevate eeliste poolest. Seda kasutatakse laialdaselt naha tekstuuri parandamiseks. See leevendaks noorukitel akneprobleeme. Advenurine’i kandmisega on teil pehmem nahk ja sujuvam naha tekstuur.
Seiklus on ka silmadele kasulik. See rahustab tugevalt silmaväsimust ja võimaldab teil oma silmi kergemini puhata.
Seda on kasutatud aastakümneid maksa- ja kõhuhaiguste raviks, see on ideaalne liitlane, et taastuda oma liialdustest pärast pühadeid.
See võimaldaks ka teie taimedel kiiremini suruda.

psüühilised omadused

Aventuriin neelab negatiivseid laineid, inimestest, aga ka objektide laineid. On teada, et see rahustab meelt ja pakub kergemini juurdepääsu vaimsele rahule, see toob sisemise rahu. Samuti võimaldab see edendada otsuste tegemist, aidates valgustada sellele, mis teile sobib või mis teile ei sobi.

Milline on aventuriini jõud?

Seiklus vabastab peamiselt mõistuse ja panevad selle täielikumaks. See on kivi, mille värv ja ilu toovad värskust ja kergust. Seda tunnistab suur hulk tsivilisatsioone teadmiste ja tarkuse pakkumiseks.

Millised kivid seostuvad Aventuriiniga?

Iga kivi oma voorustega peate pöörama tähelepanu erinevate kivide vahelistele seostele. Kuna Seiklus seostatakse Heart Tšakraga, saate seda seostada Jade’iga, aga ka Amazonite või Unakite’iga. Need kivid on ka rohelised ja lähevad Aventuriiniga suurepäraselt.
Seiklus on ühendatud ka esi tšakraga, nii et saate seda seostada ka selliste kividega nagu sodaliit, labradoriidi või Hawk Eye’iga, mis on “seotud ka eesmise tšakraga.

Kuidas aventuriini puhastada ja laadida?

puhastage aventuriini

Aventuriini puhastamine on endiselt oluline lõik, kui soovite, et see püsiks pikaajaliselt tõhusaks.
Selleks soovitame teil lasta oma ehtetel või seiklushadel istuda umbes tund soolases vees. Samuti saate energiapuhastust viia viirukit või valge salvei suitsuga.

laadige oma kivi elulillega

Aventuriini eest hoolitsemiseks peate selle puhastama ja laadima. Need sammud on loomulikult looduses, kuna kivi on otseses kontaktis Maa, õhu ja päikesega, kuid ärge minge, kui me neid igapäevaselt kanname.
Aventuriini puhastamiseks võite selle loputada kevadise veega ja asetada see mõneks tunniks päikesevalgusesse, eelistatavalt keskpäeva paiku, kui päike on kõige tugevam.
Võite selle paigutada ka elulillele, mis annab sellele kõik oma energiad ja voorused.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Seleniit.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.