Seleniit: tähendus, voorused ja omadused

Kuutähega ühendatud seleeniit sukeldub meid Kreeka mütoloogia legendide südamesse. Tunnustatud nii rahustavate vooruste kui ka vaimse iseloomu tõttu, on sellel palju pakkuda inimestele sisemist rahu. Avastage selle väga õrna kivi lugu ja jõud.

Kust pärineb nimi “Selenite”?

Seleniit võtab oma nime ladina keelest “seleniiti”, mis tähendab “kuukivi”. Tõepoolest, selle välimus, mis on nii läbipaistmatu kui ka poolläbipaistev, tuletab meelde Kuutähe oma. Vaatamata sellele etümoloogilisele paralleelile erineb see kuukivist, millel on voorused ja omadused, mis on sellele spetsiifilised.
Lisaks on Selenite seotud kreeka jumalanna Sélénéga, kelle eesnimi tähendab “Kuu”.
Kuulus iidne kirjanik Plinius vanad nimed “Lapis spekularis”, mille tulemuseks on “Aknakivi”. Ta mainib seda oma töös “looduslugu”. See on termin, mida kasutatakse mitmesuguste mineraalliikide kvalifitseerimiseks, millest kips on osa.

seleniidi määratlus

seleniit

naissoost nimi

ladina seleeniidid

Kipsi mitmekesisus, suurte kristallidega.

Seleeniidi ajalugu ja päritolu

Kreeka mütoloogias olid titaanidel Hyperionil ja Théial mitu last: Helios Päikesejumal, EOS -i koidiku jumalanna ja lõpuks Kuu jumalanna Selene. Nimega “Selené koos kaunite juustega”, seda jumalikkust tunnustatakse Olympus nii kavatsuste puhtuse kui ka heatahtlikkuse pärast. Samuti öeldakse, et Selenite, mis jääb selle jumalannaga seotud, näeb oma võimeid täiskuu suurenemist.
Lisaks sellele legendile oli see antiikaja osas akende loomise materjal.
Küprosel on seleeniidi- ja pliibletid, mille disain pärineb 300 eKr. J.-C .. Nendel on graveeritud Kreeka kutsumised jumaluste jaoks. Need kirjutised sisaldavad palveid, aga ka needusi.
Itaalias 5. sajandil kasutati seda mineraali Boulogne’i linna ümbruses asuva kaitsva kindluse ehitamisel.
Seleniiti kasutati pikka aega igapäevaste esemete või dekoratiivsete osade valmistamisel. Paljud neist avastati arheoloogiliste uuringute käigus.
Praeguseks on kogu maailmas palju hoiuseid. See on põhjus, miks selle hind jääb taskukohaseks.

Seleniidi koostis

Seleniit on mitmesugused kipsi, st loodusliku mineraali ja kivimi seos, mis sisaldab mineraalsoola. See pärl koosneb kaltsiumdihüdraadisulfaadist. Selle keemiline koostis on Caso4 2 H 2 O. Sellel on omadus võimas luminestsents, mille nüansid kõikuvad valgest halliks. Selle kõvadus võnkub vahemikus 2,5 kuni 4 MBS, nagu selle tiheduse osas tõuseb 2,3 g/cm3. Seetõttu osutub see eriti kiuline ja habras. Seetõttu on oluline talle väga hoolitseda.

Seleeniidi omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Nagu kuu, olles iseenesest naiselikkuse sümbol, kujutab seleniit naistele hinnalist abi ja viljakust üldiselt. See toimib viljatusprobleemide korral ja valmistab keha ette sünnituseks.
See mineraal toob rasedatele rahulikkuse ja heaolu. Sellel on ka spasmist vastaseid omadusi, mis rahustavad valulikke reegleid ja vähendavad menstruaalturvalisi häireid. Sel põhjusel on see eriti soovitatav endometrioosiga inimestele.
Tänu oma suurele magususele on sellel võimsad valuvaigistid, mis leevendavad kehavalu. See võitleb tegelikult liigesevalu, kõhuvalude või migreenide vastu.
Regenereerimiskivina aitab seleniit säilitada ajamärke. Seega tundub nahk noorem ja juuksed hoiavad jõudu ja elujõudu.
Lisaks stimuleerib see elundeid, et tagada selle õige toimimine. Sel viisil kaitseb see südant ja aju vananemise eest.

psüühilised omadused ja eelised

Litoteraapias aitab seleniit rahulikult ja laseb lahti, luues kliima, mis soodustab lõõgastust. See vähendab tõhusalt stressi ja ärevust, rahustades oma hoidja tundeid. Meeleseisundi rahustamisega soodustab see magama jäämist ja parandab une kvaliteeti.
Lisaks hõlbustab see pärl enesevaatlust, et töötada hinge traumaatiliste šokkide ja haavade kallal, mis võib takistada edasiliikumist. Seega võimaldab see teil oma emotsioonide üle kontrolli taastada ja taastada enesekindlust. See loob harmoonia ja sisemise rahu suurema arengu jaoks.
Lõpuks kutsub Selenite teid kuulama selle intuitsiooni, mis parandab enesetunnet.

Milline on seleniidi jõud?

Seleniidil on hiiglaslik naisjõud. Lisaks on sellel võime keha ja vaimu rahustada tasakaalu ja rahuliku naasmise eest.
Lisaks osaleb see GEM aktiivselt negatiivsete energiate hajutamisel. Ploki või seleeniidipulga paigutamine ruumis võimaldab teil atmosfääri puhastada, et end paremini tunda. Toas soodustab see und, kontoris aga parandab see keskendumist.
Pikaajalise efekti saavutamiseks eelistage kanda seleeniidi, käevõru, kaelakee või kõrvarõngaste kujul.

Milline astroloogiline märk on Seleniidiga seotud?

Kivid on kinnitatud ühe või mitme sodiaagi märgi külge. Kõik võivad seda eristada, kuid nende volitused on kümnekordsed märkide huvides, millega need on seotud.
Seega on seleniit eriti suunatud põlipullidele, vähile ja Veevalajale, kelle ARDOR see suudab karastada.

Millise tšakrat on seleeniidiga seotud?

Seleeniid toimib krooni tšakril, mis on 7. tšakra.
Asub kolju ülaosas, see on energia peamine sisenemispunkt. See on seotud taeva, universumi, aga ka nähtamatu maailmaga.
Stimuleerimise abil aitab see mineraal oma omanikul mõista rolli, mida ta maa peal mängib. See arendab vaimsust ja edendab meditatiivset seisundit.
See tohutult ühendamine võimaldab mõista igapäevaelu suurema rahulikkusega.

Millised kivid seostuda seleniidiga?

Mineraalid ei oma samu voorusi ja omadusi. Samuti, kui soovite nende vahel kive ühendada, on parem veenduda, et nende volitused on hästi ühilduvad. Vastasel juhul võiks need tühistada ja te ei saanud seda ära kasutada.
Seleniidil on eripära, et ta on paljude rahustava kalliskiviga lepitatav.
Näiteks kui soovite saada rahulikkust ja suurendada oma une kvaliteeti, saate selle ühendada nii amazoniidil, malahhiidil või valgel ulgumisel kui ka Célestine’il.
Lisaks suurendab kivikristall teie seleniidi kümnekordseid võimeid.

Kuidas seleniiti puhastada ja laadida?

puhastage seleniit

Kivide puhastamine ja puhastamine on nende volitustest kasu saamiseks hädavajalik. Puhastusrituaal vabastab varem salvestatud energia kivid.
Seleniiti tuleb pehmete meetodite abil puhastada. Salvesa ja viirukit suits või Tiibeti kausi laul on kõige sobivamad.
Pange tähele, et see kivi jääb habras ega talu kontakti veega.

laadige seleniiti

Loodusliku energia seleeniidi laadimiseks laske tal täiskuu valgust nautida.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Septoria.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.