Septoria: tähendus, voorused ja omadused

SEPTARIA eristab selle reljeef välimus, mis sarnaneb draakoni munaga. Absoluutselt põnev, see kivi soodustab oma hoidiku tasakaalu. See aitab iseendaga uuesti ühenduse luua, kaaluda elu positiivse ilmega ja leida jõudu igapäevaste raskustega silmitsi seista. Avastage see kalliskivi, millel on tahtmatu voorused.

Kust pärineb nimi “Septaria”?

Nimi Septoria pärineb ladinakeelsest “eraldi”, mis tähendab eraldumist. See termin ilmub 18. sajandi paiku. See tähistab sfäärilisi beneetioone, see tähendab mitme kivimi aglomeratsioon, mis moodustuvad aja jooksul tahke kehaga, mille osad jäävad palja silmaga väga eristuvaks.
Kuigi Septarial pole sünonüümi, on see hüüdnimega “Draakoni kivi”. Tõepoolest, nii selle pärli aspekt kui ka selle ümardatud kuju tekitavad kujutlusvõimel draakoni muna koorumise.

Septoria

määratlus

SEPTARIA – mees

Kuivatussõlm, mis esineb Oxfordiani mustadel maadel eelnevatel Alpsil. See kristalliseerub tuuma ümber ja võib sadestada puhast ränidioksiidi, andes puhta ja automorfse kvartsi.

septaria ajalugu ja päritolu

Ehkki mõned isendid pärinevad mitu tuhat aastat, jääb Septoria üldsusele tundmatu kivi. Nii mineralogistidele kui ka kollektsionääridele laialdaselt reserveeritud IMA (rahvusvaheline mineraloogiline ühing) ei ole seda veel ametlikult tunnistanud kui täisväärtuslikku liiki.
Aastal 1796 liitus Briti Chaufournier James Parker septariaga teiste komponentidega, et luua väga tugev uus tsement. Viimane, mida nimetatakse “Rooma tsemendiks”, on patendi objekt.
Ehkki sellel on füüsilisel ja vaimsel tasandil äärmiselt kasulikud voorused, on see draakoni mineraal litoteraapias alakasutatud. Vaatamata hellusele ja haprusele muudavad käsitöölised juveliirid septaria uskumatuteks kaelakeedeks, ripatsiteks, rõngasteks või käevõrudeks iseloomuliku reljeefiga.
Selle pärli peamised hoiused on nii Ameerika Ühendriikides (Utah), Madagaskaris, Prantsusmaal (Drôme) kui ka Kanadas.
Septariat müüakse sageli iga suurusega muna kujul. Samuti saate Septoria hinnaga umbes 100 eurot kilo kohta.

Septoria STOVII KOMPASTSIOON

SEPTARIA KIVE on üks füllosilikatite mineraalliike. See on kihtide superpositsioon. SEPTARIA moodustub saviste kivimite juuresolekul, mis kõvenevad kokkupuutel vedelate ainetega, mis sisaldavad karbonaati. GEM -i süda on kaltsiidis. See jääb nähtavaks hoolimata seda ümbritsevate alumiiniumist silikatite betoonidest. Selle keemiline koostis on al₄ [(OH) ₈/S₄O₁₀]. n h₂o + ca, fe, mg.
Septoria on suhteliselt õrn ja habras kivi, kuna selle vastupidavus ulatub 3 MOH -le tihedusega vahemikus 2,5 kuni 2,6 g/cm³.

Septoria omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Septoria -l on eriti huvitavad regulatiivsed omadused liigse happesuse vähendamiseks. Paralleelselt hea elustiili ja tervisliku toitumisega osaleb ta happe-aluse tasakaalu taastamisel. On endiselt oluline nautida suurepärase üldise tervise nautimist. Tänu sellele toimingule võimaldab see kristall eemaldada tsivilisatsioonihaiguste, näiteks vähi tekke riski. See pärl on atsidoosiga inimestele soovitatav.
Lisaks aitab see kaitsta seedesüsteemi ja leevendada soolehaiguste sümptomeid nagu ärritunud käärsoole sündroom, Crohni tõbi või hemorraagiline rektokoliit.
Draakoni kivi aitab kaasa ka naha kvaliteedi parandamisele. See piirab ekseemi, psoriaasi, herpese või akne kriise.
Lisaks aitab Septoria kaasa iseenda parendamise jõu aktiveerimisele. Immuunsussüsteemi toetuseks aitab see kehal seisundist taastuda, kuid olla ka viiruste ja bakterite suhtes vastupidavam.

psüühilised omadused ja eelised

Septoria annab oma hoidikule suure jõu. Ideaalne pelglikele inimestele, see pärl annab julguse end teiste ees kinnitada. See aitab olla autentne, et leida oma koht rühmas, aga ka maailmas. See kristall ei aita mitte ainult suurendada enesekindlust, vaid ka julgemat. Seega julgustab ta julgema rohkem oma projekte kire ja sihikindlusega läbi viia.
See kivi sobib suurepäraselt vastupidavuse näitamiseks ja hinge haavade tervendamiseks. Tõepoolest, see võimaldab tegeleda raskustega rahulikkuse ja tasakaaluga. Lisaks kujutab see hinnalist abi tagasi põrgatamiseks ja ebameeldiva, isegi traumaatilise sündmuse edasiliikumiseks.
Optimismi kristall, Septoria aitab toetada positiivset mõtlemist. Ta hingab oma hoidja olemasolust rõõmu ja harmooniat. Sellel pärl on võime jälitada negatiivseid energiaid. See on eriti suunatud inimestele, kellel on raskusi elu paremal küljel näha.
Teisest küljest soodustab draakoni kivi maale ankurdamist. See kutsub teid üles ühendama olulisi asju, ühendama uuesti loodusega. Tõepoolest, see kristall tekitab vajaduse end nii materjalist eraldada kui ka kõigest, mis võib olla pealiskaudne. Ta osaleb meeste vaheliste seoste tugevdamisel, parandades enesetunnet, aga ka vaimsuse uurimisel. Septoria on ka pärl, mis julgustab elama olevikus, nautima elu väikeseid naudinguid, muretsemata tuleviku või mineviku pärast.

Milline on septaria jõud?

Septoria annab suure iseloomu jõudu, et seista silmitsi elukatsetega julguse, filosoofia ja optimismiga. See võimaldab teil keskenduda olulistele asjadele, et mitte unustada oma eesmärke ja mis on tegelikult oluline.
Selle uskumatu kristalli vooruste nautimiseks võite valida ehe või SEPTARIA Rullitud kivi.
SEPTARIA muna paigaldamine oma koju soodustab õnnelikku atmosfääri, millel puudub negatiivsus.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse septariat?

Septoria võib sobida kõigile, kes selle kasutusele võtavad. See kivi on aga seotud härja ja Amburi astroloogiliste märkidega. Nende sodiaagimärkide põliselanikud on selle mõju suhtes vastuvõtlikumad.

milliseid tšakraid seostatakse septariaga?

Septoria stimuleerib nii juurtšakra kui ka päikesepõimiku tšakrat.
Juurtšakra kallal aitab Septoria end leida, kui tunnete end kadununa. See võimaldab teil teha ülevaate oma elust ja vabastada end sellest, mis enam pole oluline. See protsess soodustab võimsa täiuslikkuse tunnet.
Kui ta tegutseb päikesepõimikus, osaleb ta rahuliku ja õnneliku igapäevase ajalehe stressijuhtimise parandamisel.

milliseid kive seob septariaga?

Mineraalidel on oma voorused. Nende intensiivsuse suurendamiseks on endiselt huvitav sobitada sarnase mõjuga kive. Tõepoolest, halva kombinatsiooni korral võivad nende volitused end tühistada, jättes teile kõik nende eelised.
SEPTARIA abil saab ette kujutada paljusid ühendusi.

Kui soovite suurendada selle mõju juurtšakrale, võite abielluda sellega onyxi, lumekeste, musta obsidiaani, obsleti silmaga või isegi raudse silmaga

Päikesepõimiku tšakra stimuleerimiseks jäävad tsitriin, kassisilm või oranž kaltsiit eelistama.
Lõpuks suurendavad nii Tiigri silm kui ka heriotroop Septoria mõju nendele kahele tšakrale korraga.

Kuidas septoriat puhastada ja laadida?

puhastage septaria

Litoteraapias on kivide puhastamine endiselt väga oluline rituaal. Tõepoolest, see võimaldab teie kalliskividel evakueerida energiaid, mida nad on imendunud, kui te neid kasutate või kandsite. Seetõttu on seda manipuleerimist regulaarselt vaja regulaarselt läbi viia, et oma kristallide voorusi pikas perspektiivis ära kasutada.
Septoria puhastamiseks peate lihtsalt kasutama fumigeerimise põhimõtet. See puudutab valge salvei põletamist ja teie kivi läbimist mõneks hetkeks paksu suitsu kaudu. See meetod on eriti pehme ja ideaalne, et oma septoriat lähtestada, austades samal ajal selle haprust. Salvei puudumisel võite kasutada ka Palo Santot või viirukit.

laadige septaria

Septoria laadimine on endiselt seotud pärast seda energia lähtestamise esimest etappi. Pärast puhastamist peab teie kivi leidma kogu oma algse energia.

Selleks võite oma kristallid ametüsti geodis maha visata. Elulille keskele asetamine võimaldab teie septariat päeva ja öö laadida!

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Serpentiin.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.