Serpentiin: tähendus, voorused ja omadused

Kaitsekivi, serpentiin toimib kilbina nii kehal kui ka meelel. Paljud juveliiride suurepärase värvi eest kiidetud serpentiin on palju enamat kui kaunistuste kivi. Avastage selle artikli kaudu selle ajalugu ja palju eeliseid.

Kust pärineb niuni serpentiin?

Selle avastamise ajal kutsusid selle kivi roheline värv ja kare tekstuur kohe roomaja naha esile. Tema nimi näib siis ilmne ja pärineb ladina serpentinusest, mis tähendab kivist madu.
Seda nimetatakse mõnikord “ophiteiks” või “ophioliidiks”. Need mõisted pärinevad Vana -Kreeka ophisest, mis tähendab lihtsalt madu.

serpentiini ajalugu ja päritolu

Roomlased kasutasid dekoratiivsetes kaunistustes sageli serpentiini. Nad kutsusid teda Lapis Atraciuseks. Kuid nad kasutasid seda ka maduhammustuste ja musta maagia eest kaitsmiseks. See kivi oleks tõhus viis mürgi tuvastamiseks. Tõepoolest, viimasega kokkupuutel puruneks klaasi või serpentiinmahuti.
Kuni keskajani Itaalias arvasid võlurid, et serpentiin võib aidata mürki välja tuua. Lisaks leiame selle veendumuse teistesse maailma tsivilisatsioonidesse. Mõni arvab isegi, et serpentiini nimi pärineb sellelt teaduskonnalt. Uus -Meremaal lõikasid maoorid pühad serpentiini objektid, mida nad nimetasid Tangiwai või “pisarad”.
Alates 1965. aastast on Serpentine olnud Ameerika Ühendriikide California osariigi ametlik kivi. Üldiselt on see kivi, mida kasutatakse regulaarselt ehete moodustamiseks.
Serpentiinikivil on mitu leiukohta kogu maailmas. Eriti Prantsusmaal, Ameerika Ühendriikides, Kanadas, Venemaal, Koreas, Norras ja Itaalias.

ainulaadsed mündid serpentiinis

Serpentiinkivi koostis

Serpentiinil võib olla mitu värvi. Värvitust valge, halli, pruuni, beeži, musta või isegi sinise. Kuid selle tuntuim värv on oliivroheline.
Räniperekonnast varieerub serpentiini sära rasva, siidise ja klaaskeha vahel. Selle tihedus võib olla vahemikus 2,55 kuni 3.30. Üsna habras kivi, selle kõvadus on vahemikus 2,5 kuni 3,5 MOHS -i skaalal.

serpentiini atribuudid

füüsilised omadused

Serpentiini kivi võimaldab migreeni rahustada. See on kivi, mis pakub kehale märkimisväärset tuge. See leevendab seedesüsteemi ja toimib otse elunditel. Näärmete reguleerimisega aitab serpentiin võidelda diabeedi vastu ja vähendab selle mõju.

Litoteraapias stimuleerib see kivi südamesüsteemi, neerude, kopsude hüpofüüsi ja harknääre. See on oluline toetus pingete vastu üldiselt (lihased, aju, närvid …). Serpentiin lõdvestab lihaste pingeid ja toob energiat äärmise väsimuse korral.

Nahainfektsioonide korral rahustab serpentiin neid ja leevendab neid. Tänu oma rahustavatele, pehmetele ja võimsatele energiatele kaasneb see menstruaaalse valu ajal krampide ja spasmide vähendamiseks.

psüühilised omadused

Selle voorused leevendavad meelt ja meid ümbritsevat stressi. Selle vibratsioon võimaldab mõistusel keskenduda tegevusele. Samuti suunavad nad kahjulikud probleemid, mis võivad mõtteid häirida ja häirida.
Enne magamist Elixirisse võetud serpentiin võimaldab teil unistusi meelde jätta ja neid tõhusamalt tõlgendada. Eriti kasulik meditatiivsete tavade ajal aitab see lõõgastuda. See võimaldab keha ette valmistada lõõgastumiseks ja vaimsele juurdepääsuks.
Kaitsekivi, see jahib invasiivseid negatiivseid energiaid ja igapäevaseid vaeva. See on hinnaline abi mineviku vigastuste ravimisel. Serpentiin võib kaitsta ka teiste vaimse agressiivsuse eest.

Milline on serpentiini jõud?

Kõri tšakra on seitsmest tšakrast viies ja asub kaela ülaosas. See on väljendus- ja kommunikatsiooni koht. Kui enda suhtes on keeruline suhelda või olla aus, on see märk tasakaalustamatuse tšakrast. Serpentiiniga annab kurgu tšakra sõna- ja tõevabaduse. Me ei karda enam oma mõtteid ja tegusid eeldada.
Pea kohal asuv kroon või koronaalne tšakra on seitsmes tšakra. See esindab tarkust, altruismi, enesetunnet ja hinge teadvust. Kroonitšakra stimuleerides võimaldab serpentiin närvisüsteemi rahustada. Serpentiini kaelakeega vähenevad järk -järgult peavalud, migreenid ja närvilisuse tunnused. Tšakra krooni tunne harmoonias põhjustab kergust teiste ja iseendaga. Teil pole enam ootusi ja elate täiuslikus meelerahu.

Millised kivid serpentiiniga seostamiseks?

Kivid saate nende värvi järgi hõlpsalt seostada. Tõepoolest, see määrab konkreetse jõu. Näiteks on rohelistel kividel mõistusele palju positiivset mõju. Kandes seiklus või serpentiiniga jadekivi, tugevdatakse keha ja vaimu vahelisi seoseid. Ehetesse, kaelakee või rohelise kivi käevõrusse paigaldatud, leevendab stressi.
Teine võimalik kivide seos põhineb tšakratel. Kannades kaks kivi, mis tegutsevad samal tšakras, on see kümme korda nende volitused. Ague-Marine, nagu ka serpentiin, ühtlustab kurgutšakra. Üheskoos kaasnevad need hea suhtluse. Tõeline lahti laskmine on tunda ja võite saada see, kes te olete.

Kuidas serpentiini puhastada ja laadida?

laadige oma kivi elulillega

Kivid jätavad meelde kõik, millega nad kokku puutuvad. Pärast küllastunud serpentiin ei kiirga enam energiat. Serpentiini kivi puhastamine on valmistatud demineraliseeritud vees, hoolitsedes selle eest, et nad ei kasutaks kunagi soola. See võib kivi kahjustada. Saate seda toimingut teha iga kuu.
Selle laadimiseks võib paar tundi kasutamata mullas oma jõudu serpentiinile tagastada. Kuid seda on võimalik kvartsklastrile laadida. Nagu geood või tükk ametüsti, näiteks väikese päikesega.

 

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Shungit.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.