Shungit: tähendus, voorused ja omadused

Shungit on väljakannatamatu tervenemise võimu kivi. Suure harulduse tõttu paelub see jätkuvalt teadlasi, terapeute ja selle järgijaid kogu maailmas. Avastage selle ajalugu ja voorused.

Kust pärineb nimi “Shungit”?

Shungit võlgneb oma nime Venemaa külale “Shung’a”, kust see pärit on. Asub Venemaa loodeosa piirkonnas Carélies, see jääb tänaseks ainsaks sissemakseks maailmas Musta Roche’i varjupaika.
Seda nimetatakse ka “Schungiteks” või “Schungitiks”. Mõned inimesed on hüüdnimega “Elu kivi” või “imekivi”, viidates selle võimsatele paranemis- ja kaitsejõududele.

Shungit määratlus

Shungit \ ʃyn. ʒit \ naiselik

Mustavärviline amorfne süsinikutüüpi mineraal. Rahvusvaheline mineraloogiline ühing ei tunnista seda täisväärtusliku liigina.

Shungit Stone’i ajalugu ja päritolu

Selgub, et Shungit kivi põhiseadus on kaks miljardit aastat vana. Mõned inimesed arvavad, et see pärineb meteoriidist, teised aga arvavad, et see on maine.
18. sajandi alguses on Venemaa tsaar ja keiser Pierre Le Grand, mis on alternatiivsete ravimite vastu palju huvi. Ta on tihedalt veendunud selle mineraali eelistes tervisele. Seejärel avas ta riigi esimese spaa Shungit’i hoiuse lähedal. Nii sündis Martsialnye Vody. 300 aastat jälgivad paljud põlvkonnad üksteist, et kasutada ära kasulikke vett, mis on võimelised oma vaevusi ravima. Anname selle termilise tervendavate omaduste termilise allika.
Pierre Le Grand kutsus düsenteeriaga inimesi, et juua Shungit keetmist, et neid ravida. Seda abinõu kandis nime “Marsi vesi”.
Haiguse vastu võitledes läks keiser ise oma viimastel eluaastatel regulaarselt termiliste vannide juurde.
1996. aastal naasis Nobeli keemiapreemia kolmele õpetajale nende uurimistöö eest, mis viidi läbi Shungits esinevate Fullenesi kohta. Nendel süsinik -rikastel molekulidel on äärmiselt võimsad antioksüdantsed omadused. Pärast uurimist kinnitavad nad selle kivi pakutava tervendamisjõu õigsust erinevatel tingimustel.
Lisaks antakse sellele kivimile võime koristada ja kaitsta inimorganisme, aga ka seda sisaldava vee niisutatud maa. Seega on Carélie piirkondades saak rikkalikum, kuna Shungit mullad on suure kontsentratsiooni tõttu.
Lisaks jätkavad paljud venelased selle pärli voorusi, joodes vett, millesse ta lisab. See on väga harjunud oma lisandite vee puhastamiseks.
Regulaarselt teatavad uued teaduslikud avastused selle positiivsest mõjust elektromagnetilistele lainetele. Tõepoolest, see võitleks nende kahjuliku kiirguse vastu ja aktiveeriks tekitatud kahju korral keha ja vaimu paranemisvõime.

Shungit kivi koostis

Shungit kivi koosneb peamiselt süsinikust, aga ka ränidioksiidist. Jälgime ka väikestes kogustes olemasolu muudes mineraalides, näiteks raud, titaan, magneesium või alumiinium.
See kivi on suhteliselt habras, kuna selle kõvadus varieerub vahemikus 3,5 kuni 4 MOHS, tiheduse korral vahemikus 2,1 kuni 2,4 g/cm3.
Mida rohkem süsinikhungiti sisaldab, seda rohkem ihaldatuid see jääb, kuna peetakse tõhusamaks. Selle hind võib sõltuvalt sellest kriteeriumist suuresti erineda.

Shungit omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Shungitis seab kehavedelikud liikumiseks tagasi. Seega stimuleerib see vereringet ja lümfi. See mõjutab elundite head aktiivsust ja seetõttu elutähtsaid funktsioone.
Lisaks on väga kuulus selle poolest, et oma teaduskond blokeerib elektromagnetilisi laineid, mis pärinevad meie mitmest elektroonilisest seadmest. Samuti on tal võim vähendada selle kahjulikku mõju meie organisatsioonidele.
See GEM käivitab tervendava võimekuse ja soodustab rakkude taastumist. Seega on see eriti kohandatud paranemise ajal, olgu see siis haiguse, operatsiooni või isegi vigastuse järgimine.
Arvestades oma kompositsiooni, mis on rikas Fullernenesi poolest, on see äärmiselt võimas bakteritsiidne kivi, mis aitab igapäevaselt ravida paljusid vaevusi. Sellel on ka antioksüdantne toime, mis on võimeline võitlema vabade radikaalidega ja seetõttu rakkude enneaegse halvenemisega.
Lõpuks mõjutavad selle põletikuvastased voorused kehas esinevaid tasakaalustamatust ja valusid.

psüühilised omadused ja eelised

Litoteraapias soodustab see mineraal ankurdamist. See aitab registreeruda praeguses ja ignoreerida kahetsust, tõsta minevikuga seotud ummistusi või neutraliseerida hirme, mida tuleviku ebakindlus õhutab. See suurendab igapäevaste ülesannete kontsentratsiooni ja omandab tootlikkust. Lisaks muutub moraal paremaks, kuna mõistus jääb parasiitide mõtete suhtes läbitungimatuks.
Selle võime tasakaalustada energilist keha võimaldab teil avada tšakrad ja jõuda suurema harmooniani.
Lõpuks toimib see kivi kilp negatiivsuse vastu. See säilitab sünge ja kutsub teid maailma tajuma suurema optimismi ja entusiasmiga.

Milline on Shungit jõud?

Oma kamina kaitsmiseks WiFi, telefoni, arvuti, kõrgepinge saatjate või joonte poolt edastatud elektromagnetiliste lainete eest korraldage elutubades püramiidi või Shungit muna.

Soovitatav on Porter Shungit ehteid, eriti inimestele, kes regulaarselt laineid tekitavad seadmed käitlevad. Sel juhul parem

Tasub eelistada käevõru või rõnga kandmist, kuna nad kaitsevad kõigepealt kätt kontaktis kõnealuste elementidega.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse Shungitga?

Kõik sodiaagi tunnused võivad eristuseta olla Shengite eelistest täielikult kasu.

Milline tšakra on Shungitga seotud?

Shungit kivi on ühendatud juurtšakraga, otseselt Maaga. Kui ta juhib oma tegevust sellele Energy Crossrodesile, julgustab ta uuesti ühendust võtma. Seega kutsub ta oma omanikku oma prioriteedid üle vaatama ja superfuksist lahti saama.
See edendab ka paremate teadmiste ja enese aktsepteerimise enesevaatlust.

Millised kivid Shungitga seostamiseks?

Kõigil kalliskividel pole samu mõjutusi ja voorusi. Enne mis tahes seotust on parem tagada oma kivide ühilduvus. Tõepoolest, vastupidiste vooruste korral võidakse need tühistada ja mitte kasu nii, nagu peaks.
Shengite mõju suurendamiseks juurtšakrale saate sellega abielluda onyxi, musta turmaliini, obsidiani või isegi Gabbroga.

Kuidas shungiti puhastada ja laadida?

puhastage Shungit

Shungit puhastamine on võimalikult kaua säilitamiseks hädavajalik. Energiapuhastuse tegemiseks loputage see ohtralt kuuma vee all. Ta suudab kõik ladustatud energiad heita.

laadige Shungit

Shungit jaoks kogu oma elutähtsa energia leidmiseks ei ületa miski päikesevalguses kahetunnist näitust. Seega on ta valmis teile oma volituste eeliseid saatma!

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Sinine ahhaat.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.