Sinine ahhaat: tähendus, voorused ja omadused

Sinine ahhaadil on positiivne aura, mis on võimeline sööma keha ja vaimu. Ükskõik, kas otsite rahulikkust või otsite vaimset juhendit, võib see pärl saada teie liitlaseks. Sukeldage end selle jumaliku pärli loo ja jõudude avastamiseks.

Kust pärineb nimi “sinine Agate”?

Mõiste ahhaat päritolu pärineb antiikajast. See pärineb ränidioksiidi ostujõe nimest. Selle lähedal on mitu saiti, mis sellest pärlist majutavad. Kreeka Theophrastani filosoof ja ka loodusteadlane Plinius vana, mainivad seda oma teostes.
Sel ajal kvalifitseeris sõna ahhate kõik mineraalid, millel oli värvikas ja paelamaastik. Seda nimetust kasutatakse kivide esitlemiseks, mis pole. See kehtib ahhaatvahu ja püriidihaatidega, mida kasutatakse kahte kaltsédoine’i määramiseks.
Ilmselt ristiti sinine ahhaat, viidates selle pakutavatele mitmele toonile. Mõnikord võib kahvatusinine, azure või merevägi sisaldada ka valgeid alasid.

sinise ahhaadi määratlus

sinine ahhaat – naine

Ränidioksiidist moodustatud mineraal, mida täheldatakse teatud vulkaanilise päritolu kivistes õõnsustes. See on erinevad sinised toonid.

Sinise ahhaadi ajalugu ja päritolu

Sinise ahhaadi avastamine pärineb iidsest perioodist. Kreeka mütoloogias tähistatuna on see seotud jumalanna Gaiaga, maa loomingulise ema ja looduse kaitsjaga. Mis puutub roomlastesse, siis nad seostavad teda Aurora, Dawn jumalusega.
Vähesed kirjutised viitavad sellele konkreetsele liigile. Siiski teame, et vanad tsivilisatsioonid andsid sellele jõu raseduse ja sünnituse ajal oma valu leevendada.
Suurepärane ehtekivi, seda kasutati ka dekoratiivsete esemete, näiteks vaaside või skulptuuride valmistamiseks. Juveliiride hinnangul on ta endiselt hinnatud.
Tänapäeval on paljudes hoiustes kogu maailmas koduks sinisele ahhaadile. Seetõttu on selle hind väga kättesaadav.

Sinise ahhaadi kivi koostis

Sinine ahhaat on osa kvartsi suurest perekonnast ja kuulub seetõttu oksiidide mineraalliigi. Enamasti moodustub see hüdrotermilistes tingimustes ja temperatuurides vahemikus 100 kuni 200 kraadi.
Sellel on mitu järjestikust kihti, kuhu kuuluvad kaltsédonia, kes vastutab selle ilusa sinakasvarju eest. See sisaldab peamiselt ränidioksiidi, millele on lisatud alumiiniumi, kaltsiumi, raua, magneesiumi või mangaani jäljed. Selle keemiline koostis on SiO² + AL, CA, Fe, MG, Mn.
See on kivi, mis on tunnustatud oma kõrge takistuse poolest, kuna see tõuseb MOHS -i skaalal 7 -ni, tiheduse korral 2,6 g/cm³.

sinise ahhaadi omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Kivi rahustavate voorustega aitab sinine agress stressi drastiliselt vähendada ja seetõttu sellega seotud füüsilisi sümptomeid. Seega võitleb see kõrge vererõhu vastu ja piirab sellest tulenevaid kardiovaskulaarseid probleeme. Unetus hajub ja annavad teed taastavale unele, mis annab rohkem energiat ja elujõudu.
Lisaks leevendab see kurgu ja hingamissüsteemi kiindumusi. See on ideaalne, kui teid kordub bronhiit, astmarünnakute saagiks või krooniliste või hooajaliste allergiate tekkeks. Sinine ahhaat rahustab valu köha korral. Lisaks antakse sellele võim parandada diktsiooni ja vähendada kokumist.
Lõpuks kujutab see abi võidelda lihaste pingete vastu nii emakakaela kui ka nimme tasandil. See pärl jääb ka sportlaste liitlaseks, kuna see piirab pärast füüsilisi pingutusi valu ja kontraktuure paremaks taastumiseks.

psüühilised omadused ja eelised

Tänu oma stressivastastele omadustele rahustab sinine ahhaat meelt ja pakub psüühilise heaolu tunde. See aitab vältida ja leevendada selliseid psühholoogilisi häireid nagu depressioon, ärevus või foobiad.
See kristall mängib kaitserolli, kuna see ületab negatiivseid energiaid ja hoiab nii pahatahtlikke inimesi kui ka kurjusi üksusi. Tõepoolest, see julgustab intuitsiooni arendama ja võimaldab tunda rohkem seda, mis on teie enda jaoks hea ja mis osutub kahjulikuks või toksiliseks.
Seega kutsub sinine ahhaat teid üles ehitama uusi linke ja koondama meie jaoks olulised suhted ja teevad meile head. Ta osaleb suhtlemiskvaliteedi parandamisel, õpetab meid näitama empaatiat ja sallivust, aga ka meie lähedaste suhtes tähelepanelikumalt.
Lisaks viib see vaimse ärkamiseni, luues silla nähtamatusse maailma. Saate seda kasutada jooga-, meditatsiooni- või ennustamisseansi ajal, see parandab teie keskendumist ja julgustab teid lahti laskma.

Milline on sinise ahhaadi jõud?

Sinine ahhaat osutub mitmekülgseks. See on nii kaitsekivi pimeduse eest, keha ja vaimu rahustav pärl, aga ka võimas vaimne kristall.
Et ahhaat saaks teile saata kõik eelised, mida see täis on, peab see jääma nahaga kontakti. Saate seda kasutada hooldusena, pannes soovitud tšakratele või mõneks hetkeks rullitud veeris või rullitud kivi.
Sinine ahhaat on absoluutselt ülev ehte mineraal. Selle kaelakee või ripatsite kandmine on eriti tõhus, kuna need jäävad selle lemmik energiapunktide lähedale.
Samuti saate sinise ahhaadi eliksiiri valmistuda, infundeerides kristalli vees, mida saate juua, kui pärl on eemaldatud.
Ehkki eelistatakse otsest kontakti, saate selle volitusi ka meditatsiooniseansi ajal lihtsa mõtisklemise või rahuliku aja jooksul leotada.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse sinise ahhaadiga?

Kõik mineraalid levitavad nende omanikele oma eeliseid, vahet tegemata ja vastavalt nende vajadustele. Siiski selgub, et iga kivi on ühendatud ühe või mitme sodiaagi märgiga. Nende põliselanikud on tundlikumad ja saavad tõenäolisemalt kasu selle pärli voorustest, millest nad sõltuvad.
Sel juhul on sinine ahhaat seotud skorpioni, Amburi, Kaljukitse ja lõviga.

Milliseid tšakraid seostatakse sinise ahhaadiga?

Nagu paljud sama värvi mineraalid, on sinine ahhaat ühendatud kurgu ja kolmanda silma tšakraga.
Esimese aktiveerides aitab ta tabusid murda, ütlemata ja luua aususe põhjal autentset suhtlust ilma valedeta. Lisaks osaleb ta usalduse suhetele soodustava kuulamiskliima loomisel.
Kolmanda silma stimuleerides, mida nimetatakse ka eesmiseks tšakraks, kutsub sinine ahhaat meid kuulama tema aistinguid, tema intuitsiooni. Ta loob tõelise sisemise dialoogi, mis võimaldab teil üksteist paremini tundma õppida ja üksteist mõista, aga ka oma südametunnistust tarkusega tõsta.

Milliseid kive seob sinise ahhaadiga?

Litoteraapias võib mitme ühilduva kalliskivi segamine nende võimsust suurendada.
Sinise ahhaadi jõudu nii kurgutšakra kui ka kolmanda silma võimendamiseks on teile saadaval palju valikuid. Võite sellega abielluda Angele, Sodaliidi, labradoriidi, kaltsédonia, Lapis lazuli või apatiidiga.

Kuidas sinist ahhaadi puhastada ja laadida?

puhastage sinine ahhaat

Selleks, et sinine ahhaat vabastataks kõigist, mis see imendub, on vaja seda regulaarselt pärast pikaajalist kasutamist või porti puhastada.
Energiapuhastuse läbiviimiseks põletage lihtsalt viiruk, valge salvei või Palo Santo. Seega saate oma kive ja ehteid sinises ahhaadis mitu korda läbi anda suitsu kaudu, mis sellest tuleneb.
Lisaks, kui teil on Tiibeti kauss, saate enne väljapressimist oma mineraalid sisse panna. Selle tekitatud vibratsioonid võimaldavad sügavat ja õrna lähtestamist.

laadige sinist ahhaat

Pärast puhastamist peab sinine ahhaat oma eeliste saamiseks kogu oma elutähtsa energia taastama.
Selleks saate seda tund aega päikese esimestel kiirtel eksponeerida. Kuu valgus on võrdselt kasulik. Lõpuks võimaldab oma pärli kvartsklastrile panemine sellel tõhusalt päevast ja öösel laadida.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Sinine jasper.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.