Sinine Jasper: tähendus, voorused ja omadused

Sinine Jasper aitab harmoonilise olemasolu edendamiseks füüsilise ja vaimse tasakaalu säilitamisele. Eriti sobiv isikliku arengu lähenemisviisi toetamiseks, see kutsub esile nii enesetalli kui ka ise aktsepteerimise. Avastage see kasulik pärl.

Mõiste Jaspe etümoloogia osutub mitmuseks. Selle päritolu pärineb tõepoolest assüüria “Aschpu”, heebrea “Jaschpehi”, kreeka “itpis” ja lõpuks ladina “Jasideemist”. Neist kolm tõlgivad “täpiliseks” või “täpiliseks”.
Seevastu sinist Jasperit tunti juba ammu “Saksa Lapis” või “Šveitsi Lapis” kommertsnime järgi, viidates Lapis Lazulile, mis esitleb sarnast välimust.
Tal on ka teisi praeguseid sünonüüme: “Imperial Jaspe”, “Jaspe Océan” või “Sea Sette Jaspe”.

Sinise Jasperi määratlus

sinine Jaspe – mees

Kreeka IASPI -dest pärineb see sinise ebapuhase kaltsédonia. See jääb gemoloogias hinnatud ja seda kasutatakse mitmesuguste objektide valmistamiseks.

Blue Jasperi ajalugu ja päritolu

Jaspe kivi avastamine pärineb antiikajast. Kreeklased ja egiptlased pidasid seda kallist tõeliseks kurja silma ja negatiivsete lainete vastu. Nad kasutasid seda suurepäraste talismanide valmistamiseks, mille nad riputasid surnu kaela ümber, et hõlbustada nende läbikäiku kaugemal. Jaspe kujutised leidis aset elukohtade sissepääsu juures, et tõrjuda kurjad üksused ja kaitsta seeläbi needuste kodusid.
Magi püstitas selle kivi renessansi embleemina. Talle omistati võimule pattude leppimine, et suutis uut elu rahulikult alustada.
Samuti anti talle võimsad antiveniini voorused ämbliku ja maduhammustuste vastu. Selleks vähendasid ravitsejad selle pulbriks, mida nad seostasid teiste koostisosadega, et luua haavadele kandmiseks salv.
Blue Jasper on hiljuti avastatud palju. Tänapäeval on see pärl sisuliselt mõeldud nii ehete kui ka ehete jaoks. Seega leiate käevõrud, ripatsid või isegi Sinise Jasperi rõngad üsna taskukohase hinnaga, kuna see on suurepärane kättesaadavus maailmas.

Sinise Jasper Stone’i kompositsioon

Sinine Jasper on settekivi, mis on osa mineraaloksiidide liikidest. Sellel kristallil on järjestikused vulkaanilised tuhakihid. See on sisuliselt ränidioksiid, millele lisatakse palju mineraale. Seal on angeliidi, kipsi, hematiiti, aga ka arseeni sulfiid.
Ehkki sinine jasper on vastupidav, on habrasem kui punase värvi tavaline jasper. Tõepoolest, selle karedus on 6 MBS, tihedus vahemikus 2,58 kuni 2,91 g/cm³.

Blue Jasperi omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Sinine Jasper hingab kandjasse suure annuse energiat või kasutab seda. Ideaalne tugevuse ja elujõu taastamiseks, seda GEM -i saab kasutada haiguse tagajärjel jalgsi naasmiseks või perioodi kinnistamiseks, mis nõuab mobiliseerimist ja vastupidavust. Õpilased hindavad seda eksamite ajal palju või isegi sportlased, kes soovivad oma piire lükata.
Sinise kivi kutsub teid enda eest hoolitsema ja juhib kehale kasulikke valikuid. Seega stimuleerib see tervisliku ja tasakaalustatud dieedi külgetõmmet, see julgustab aeglustuma, võtma aega enda jaoks, rohkem puhata, regulaarselt füüsilist aktiivsust harjutada. Lühidalt, ta julgustab teid oma vajadusi kuulama, et juurdepääsu paremale üldisele tervisele.
Vere vereringe parandamiseks on elundid paremini hapnikuga rikastatud ja tagavad nende funktsioonid optimaalselt. Lisaks leevendab see raskete jalgade, kipituse või külmade jäsemete aistinguid. Lümfi ringluse parandamisega muutub keha detoks efektiivsemaks.
Lõpuks rahustab sinine pärl nii pingeid kui ka seljavalu. See tähistab abi inimestele, kes on suunatud märkimisväärsele koormusele või mis võtavad vastu pikaajalise istumisasendi.

psüühilised omadused ja eelised

Nagu tema energiat kehale, võitleb ka Blue Jasper ka psüühilise kurnatuse vastu. Ta osaleb selguse ja reaktsioonivõime taastamiseks vaimse udu hajutamisel. Seda mineraali soovitatakse eriti kroonilise väsimuse, läbipõlemise, tähelepanuhäire või depressiooni korral.
Kuna see parandab kontsentratsiooni ja õppimisvõimet, on Blue Jasper eriti efektiivne selle tootlikkuse suurendamisel. See stimuleerib ajufunktsioone ja võimaldab saavutada oma eesmärke, mis tekitab sügavat isiklikku rahulolu.
See, mida see annab, võimaldab teil oma elu üle kontrolli taastada ja suurendab seetõttu enesekindlust. Lisaks kutsub see sinakas kristall teid kogema enesevaatlust. Ta julgustab enese aktsepteerimist, teadvustama oma tugevusi, aga ka oma rike jõuliseks muutmiseks.
Nii stressi kui ka ärevuse rahustamisega loob Blue Jasper rahustava ohutustunde. Ta aitab oma emotsioone paremini hallata, et saada rohkem igapäevast stabiilsust.

Milline on sinise Jasperi jõud?

Sinise Jasperi eesmärk on absorbeerida tasakaalustamatust harmoonilisemaks eluks ning suurema füüsilise ja vaimse heaolu jaoks.
Selle vooruste maksimaalseks kasutamiseks võite seda kanda ehetes ripatsi, käevõru või rõnga kujul.
Selle kivi kabohoni taskusse saate libistada ka veeris või kabohoni, et siseneda sellele, kui tunnete vajadust.
Kui soovite oma kontsentratsiooni, tootlikkust või loovust võimendada, siis ärge kartke seda oma lauale, töökojale või tööruumi lähedal.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse sinise jasperiga?

Blue Jasper on kasulik kõigile inimestele, kes soovivad selle voorusi nautida. See pärl on siiski seotud neitsi sodiaagi Ambursi ja kalade märkidega. Nende põliselanikud on sinise kivi mõju suhtes vastuvõtlikumad, mida nad saavad täielikult nautida.

Millise tšakraga on sinine jasper seotud?

Sinine Jasper on ühendatud 3. silmaga, mida nimetatakse ka eesmiseks tšakraks. Sellele energilisele punktile sekkumisel suurendab kristall selle omaniku intuitsiooni, kuid omistab sellele ka suuremat selget. Seoses intellektuaalsete teaduskondadega seob see kristall keskendumise, õppimise ja meeldejätmise võimekuse parandamiseks.

Millised kivid seostuvad sinise jasperiga?

Kõigil mineraalidel on erilised voorused ja need mõjutavad nende omanikke erinevalt. Mõned sisaldavad rahustavat mõju, teised aga energiat …

Litoteraapias tunnustatakse kahe või kolme kivi kombinatsiooni nende volituste suurendamise eest. Selle seose maksimaalselt kasutamiseks on endiselt vaja tagada nende ühilduvusest ülesvoolu.
Seega saate sinise jasperi ulatuse võimendamiseks esi tšakras abielluda Tansaniidi, Tiger Eye, Bulli silm, Falconi silm või sama perekonna kalliskividega, näiteks Bumblebee Jasper, Dalmatian Jasper või Maastik Jasper.

Kuidas sinist jasperit puhastada ja laadida?

puhastage sinine Jasper

Kui teil on Tiibeti kauss, asetage enne laulmist ehteid või sinised jasperi kivid sisse. Vibratsioonide jõud ja puhtus, mis ta kohe neutraliseerib, mida see sisaldavad negatiivsed lained.

laadige sinine jasper

Laadige Sinine Jasper endiselt hädavajalikult, et see saaks kogu oma elujõu taastada ja seega teile selle eeliseid pakkuda.
Selleks võite selle mõneks tunniks maale matta. Ta tõmbab seal vajaliku energiaannuse.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Smaragd.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.