Sphaleriit: tähendus, voorused ja omadused

Võimas tervendav kivi, sphaleriit toetab keha taastumist tänu elujõule, mida see oma hoidikule annab. Paljunemisorganite kaitsmiseks on see suurenenud nii libiidot kui ka viljakust. Leidke kõik selle eelised allpool.

Kust pärineb nimi “Sphalerite”?

“Sphaleriit” pärineb Kreekast “Sphaleros”, mille tulemuseks on “petmine”. Selle ristis 1847. aastal Ernst Friedrich Glocker, mineraloogi, geoloog ja saksa paleontoloog. Seda nimetatakse ka “Blende”, saksa “Blenden”, mis tähendab “pimedaks”.
Nendel kahel apellatsioonil on oma ajalooline päritolu ühine. Tõepoolest, alaealised kippusid metallilise väljanägemise tõttu segadusse sfhaleriidi galenaga. Just alamvalguse järgi said nad teadlikuks segadusest.
Sellel pärl on palju sünonüüme, mille hulgas võime tsiteerida: Bruckite Christophite, Cléiophane, Blende de Grenat, Blende de Miel, tsingi-blende, marrimait või pseudogaleeni.

Blende kivi määratlus

Blende – emane

Looduslik tsinksulfiid. Segu koosneb mustadest või pruunidest kristallidest. See on piesoelektriline ja sellel on triboluminestsentsi ja fosforestsentsi nähtused. Seda kasutatakse tsingimaagina.

Sphaleriidi ajalugu ja päritolu

Ükski legend ei viita sphaleriidile, kuna selle avastamine 19. sajandil jääb suhteliselt hiljuti.
Sellel pärl on suur haprus, nii et seda poleks keeruline pügada, ilma et see puruneks. See on põhjus, miks juveliiridel ja kollektsionääridel on eriline huvi haruldaste tükkide vastu, mille esteetiline aspekt säilitatakse pärast lõiku.
Paljud hoiused on kogu maailmas. Seda leidub Saksamaal, Venemaal, Serbias, Kanadas, Austraalias või isegi Hispaanias, Jaapanis, Ameerika Ühendriikides ja Peruus. Olulise kättesaadavuse tõttu on sphaleriidi hind taskukohane. Parimad -lkkristallid on aga kallimad, kuna need on väga populaarsed.

Blende kivi koostis

Sphaleriit või segu on tsinksulfiidi, mis on osa sulfiidide mineraalliigist. Sellel on väga keeruline valem, kuna see sisaldab palju võõraid elemente. Selle keemiline koostis on ZnS+ CD, Fe, GA, GE, Hg, in, Mn, Te+ (AS, Cu, PB, SB, SN). Sellel kuup -kalliskivil on mitu värvi, mis ulatub valgest kuni kollaseni punase või mustana. Selle sära sarnaneb klaasiga.
See on kivi, mis jääb habras ja rabedaks, mille kõvadus võnkub vahemikus 3,5 kuni 4 MOHS. Tiheduse osas on see vahemikus 4,08 kuni 4,10 g/cm3.

sphaleriidi omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Aktiivne sphaleriit ja intensiivistab tervendavat jõudu. See suurendab immuunsussüsteemi, nii et keha saab rünnakute ees paremini kaitsta. Lisaks on endiselt tunnustatud vigastuse paranemise kiirendamine ja kiindumuste vastu võitlemiseks vajalik elutähtsa jõu andmine. See pärl suudab teid toetada paranemisperioodil. Haiguse eemal hoidmiseks saate seda kasutada ka ennetamisel.

hinnatud tasakaalustavate ja rahustavate omaduste eest parandab Blende kivi naha kvaliteeti märkimisväärselt. Nii antibakteriaalne kui ka seenevastane, see mineraal on efektiivne paljude dermatoloogiliste patoloogiate, näiteks pärmseente infektsioonide, ekseemi, akne, seborröese dermatiidi, psoriaasi …

vastu võitlemisel
Võimule antakse võim reguleerida veres insuliini taset. See on põhjus, miks see on endiselt soovitatav inimestele, kellel on diabeet.
Lõpuks kaitseb sphaleriit reproduktiivorganeid ja stimuleerib. See parandab nende toimimist ja võib seega esindada täiendavat abi viljakuse suurendamiseks. Lisaks vähendab see eesnäärmehäireid, rahustab reeglite reegleid ja vähendab premenstruaaltümptomeid.

psüühilised omadused ja eelised

Blende võimaldab teil oma akusid laadida, kuna see hajutab palju energiat ja elujõudu. Seega osutub see tõhusaks väsimusega võitlemisel, piinast välja saamisel või sünguse vastu võitlemisel. See on motivatsiooni korrutamine ja seetõttu leidnud soov praeguste projektide elluviimiseks või uute kogemuste proovimiseks. Kui teil on entusiasmi stagneerumine või otsa saanud, saab sellest pärlist teie liitlaseks.
Julgustades tegutsema, parandab see mineraal enesemõistmist ja kasvavat enesekindlust. See loob voorusliku ringi, mis on kasulik ka privaatsfääris. Tõepoolest, see suurendab seksuaalset iha ja kümnekordset lihalikku naudingut.
Lõpuks jahib Sphaleriit tumedaid emotsioone ning pakub rõõmu ja intensiivset õnne. Lisaks võimendatakse võimalust eristada, mis aitab sündmusi objektiivsemalt analüüsida õiglasema otsuse tegemiseks. See mõjutab positiivselt suhteid teistega ja tugevdab emotsionaalseid sidemeid.

Milline on sphaleriidi jõud?

Nii tervendav kivi kui ka tasakaalustav pärl, Sphaleriidil on vibuni rohkem kui üks nöör.
Selle vooruste ärakasutamiseks on soovitatav viia see nahaga ehete kujul kokku. Juveliiride poolt väga hinnatud leiate suurepäraseid kaelakeesid, rõngaid, ripatsid või segukõrvarõngaid.
Lisaks saate ka sfhaleriidi sfääri, mille saate oma magamistuppa paigutada.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse segukiviga?

Blende kivi annab oma kasu kõigile sodiaagi märkidele. Natiivne lõvi, neitsi, skorpion ja gemini on siiski selle mõju suhtes tundlikum, kuna see pärl on sellega ühendatud.

Millised tšakrad on seotud sphaleriidiga?

Sphaleriidi mõjutab nii püha tšakrat kui ka päikesepõimikut.
Püha tšakra aktiveerimisel vabastab ta oma hoidiku seksuaalse ja loomingulise potentsiaali. Tõepoolest, ta osaleb libiido suurendamisel. See osaleb enese aktsepteerimises, mis suurendab sensuaalsust ja heaolu. Sphaleriidi arendab kujutlusvõimet täiendavamaks kasutamiseks.
Päikesepõim tähistab emotsioonide ja enesekindluse keskpunkti. Selle energiakeskuse aktiveerimisega aitab see mineraal positiivsete tunnete edendamisele kaasa.

Milliseid kive seob sphaleriidiga?

Litoteraapias mõjutab kalliskivide kombineerimine selle võimete korrutamist. Siiski on oluline tagada, et need oleksid ühilduvad. Tõepoolest, kui nende voorused tulevad vastuseisu, võivad nad end tühistada ja te ei saa sellest kasu.
Sphaleriidi energia toimimise tugevdamiseks saate selle ühendada ühe või kahe kristalliga, näiteks tsitriini, merevaigu või aragoniidiga.

Kuidas sphaleriidi puhastada ja laadida?

puhastage sphaleriit

Kõigi mineraalide puhastamine on nende hoolduses ülioluline samm. See võimaldab neil nende kasutamise ajal neeldunud energiaid evakueerida. Seega lähtestab sphaleriidi puhastamine selle nii, et see uuesti vibreeriks.
Selleks on teile saadaval paljud võimalused. Võite sellel tund aega kergvee anumas puhata või mõneks hetkeks asetada soola voodile. Samuti võite selle mitu tundi maasse matta või viia läbi viirukite või valge salvei suitsu väga pehme energia puhastamiseks.

laadige sphaleriidi

Sphaleriidi laadimine aitab tal algset energiat taastada. Selleks eksponeerige seda tund aega päikesekiiridel, eelistatavalt varahommikul. Võite jätta ka terve öö nautida Lune Light Light.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Steatiit.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.