Vahetus: tähendus, voorused ja omadused

Diivan on põnevate prioriteetidega kivi. Nagu selle tekstuur, mis on nii õrn kui ka kõva, toob see ka kaoses pehmust ja tugevust nõrkuse hetkedel. Ilma täiendava vaevata minge vastama nii selle päritolu kui ka jõudude täitmisele.

Just iidsel ajastul kasutas kirjanik Plinius vana, et seda pärli tähistamiseks esimest korda terminit “steatiit”. Selle nimi on tuletatud ladina keelest “Steato” ja “Ite”, mis tähendab “mineraalrasva”. See nimetus omistatakse sellele nii selle väljanägemise kui ka õlise tekstuuriga.
Palju hiljem, 16. sajandil, hakati seda nimetama Talc Steate. Araabia “Talaq” pärit taun on steatiidi peamine materjal.

Me teame paljusid teisi sünonüüme: Briançoni kriit, Ollaire’i kivi, seebi roheline muld, saponiit, ioliit, rätsepkivi, steatiidi serpentiin, Jade Soochow …

seebipõletiku määratlus

steate

naissoost nimi

Kivimi koosneb talusest, kompaktsest ja õrnast, mida kasutatakse väikeste dekoratiivsete esemete valmistamiseks.

seebitiidi ajalugu ja päritolu

Diivani kasutatakse esimest korda paleoliitikumi ajastul. Seda kasutatakse eriti Venus de Grimaldi, naisi esindavate skulptureeritud kujude kujundamisel. Need on augustatud, et neid kanda kaitsevate amulettidena.
Mesoliitikumi ja neoliitikumi perioodidel toimuv sedentarisatsioon toob esile uusi vajadusi. Samuti kasutavad meie esivanemad steatiiti igapäevaste riistade leiutamiseks. Nad arendavad vaase, kausid, kausid, aga ka ehteid ja dekoratiivseid tükke.
Seda kasutatakse samade kasutusviiside jaoks antiikajal, eriti ehetes kaelakeede, käevõrude või rõngaste valmistamiseks. See võimaldab teil alati luua tavalisi objekte.
Seda pärli kasutatakse nii Indias kui ka Hiinas dekoratiivkunstis. Me jälgime pagoodides ja erinevates jumalateenistuskohtades, steatiidist valmistatud kujusid, mis esindavad budistlikke jumalusi. Seda kasutatakse ka tööriistade valmistamiseks. Steatitis Colossi jääb ka Lähis -Idas, Mari linnas. Nad on selle juhi ja jumalate kuvandil.
Kuna sellel mineraalil on võime seda soojust ja uuesti kätte saada, kasutavad Skandinaavlased seda rannakarpide loomiseks, milles nad ei ole metalli. Seda steatiidi omadust kasutatakse senist keskajast köögiriistade, näiteks roogade ja pottide valmistamisel, aga ka ahjude ja korstnate ehitamiseks.

steatiidi kompositsioon

Diivan koosneb mineraalide komplektist, selle peamine alus jääb talkiks. Magmaatilise päritolu tõttu sisaldab see palju raua- ja magneesiumoksiide. Seda peetakse metamorfseks, see tähendab, et selle moodustumine on võimalik sulanduda tahkete ja magmaatiliste kivimite väga kõrgetel temperatuuridel. See protsess on keeruline, see on põhjus, miks see jääb haruldaseks.
Selle keemiline koostis on MG3SI4O10 (OH) 2. Mis puutub selle kõvadusesse, siis see varieerub vahemikus 1 kuni 6 MOHS -i. Tõepoolest, steatiidil on eripära, et nad on oma loomulikus olekus nii väga õrna kui ka rabedad, aga ka kuuma ilmaga tuua väga kõva ja vastupidav. Selle tihedus kõikub vahemikus 2,2 kuni 2,8 g/cm3.

seebikivi omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Steatitis on kivi rahustavate ja vapustavate regulatiivsete voorustega.
Sellel on epidermis rahustav tegevus. Seega osaleb ta täpsete või krooniliste nahaprobleemide lahendamisel. See leevendab ärritust, põletusi, aga ka selliseid kiindumusi nagu ekseem, psoriaas, dermatiit.
See mineraal leevendab seedesüsteemi. Ta parandab nii kõhupõletusi kui ka tagasijooksu, vähendades keha happesuse kiirust. See parandab transiiti igapäevase heaolu saamiseks.
Selle regulatiivsed omadused mängivad ka hormoonidel. Seega muutub meeleolu aja jooksul stabiilsemaks.
Lisaks kaitseb see GEM nii südame kui ka kogu südame -veresoonkonna süsteemi.

psüühilised omadused ja eelised

Nagu selle järjepidevus, toob steatiit palju hellust, aga ka sunniviisiliselt.
See on ideaalne äärmuslike emotsioonide karastamiseks, aga ka foobiate ja muude irratsionaalsete hirmude parandamiseks. Ta osaleb rahuliku naasmise korral ärevuse ja ärevuse taset märkimisväärselt. Lisaks edendab see positiivset suhtumist ja mõtlemist igapäevase optimismi jaoks. See pärl aitab elu takistustega silmitsi seista, suurema taju ja tasakaaluga.
Steasitis on kaasas nii muutuste kui ka muutmise perioodid, eesmärgiga täituda ja õnne. Ta vabastab oma hoidja oma piiravatest veendumustest, nii et ta tunneks ebaõnne ees enesekindlamat ja tugevamat. Seega vabastab see potentsiaali, mis on meist igaühel, nii et seda kasutatakse nii hästi kui võimalik. See avab silmaringi ja pakub väljavaateid kuni selle ajani kunagi ette nähtud.
Lisaks parandab see negatiivsuse rahustamise kaudu suhteid nii iseenda kui ka teistega. Suhted muutuvad õnnelikumaks ja lingid on tugevdatud.

Milline on steatiidi jõud?

Litoteraapias toob Steatite elus palju harmooniat ja seda kõigil tasanditel.
See sobib ideaalselt üsna emotsionaalselt ebastabiilsetele inimestele. Sellel on võime tuua rohkem optimismi ja positiivsust rohkem optimismi.
Lisaks on see kivi, mis julgustab liikumist, enda ja selle projektide realiseerimist. Seetõttu saadab ta neid, kellel on tunne, et stagneerub edu ja täitmise poole.
Rahustades keha ja vaimu, muudab steatiit igapäevaelu palju pehmemaks ja katsumused talutavamaks.

Milline astroloogiline märk on seotud steatiidiga?

Meie astroloogilise märkiga seotud kivi kandmine ega kasutamine pole kohustuslik. Kuid mineraalid on võimsamad nende siltide põliselanike jaoks, millega nad on ühendatud.
Seega on kohalikud kalad ja pullid eriti tundlikud steatiidi vooruste suhtes, mida nad saavad täielikult nautida.

Millised tšakrad seostatakse steatiidiga?

STEATIITIIT on seotud juure-, südame- ja kroonitšakratega.
Sellel juurtšakral tegutsedes võimaldab see oma hoidjal hoida jalgu maapinnal ja ankru sügavalt ankrusse. Seejärel saab ta end mineviku raskusest vabastada, mis takistab tal edasiliikumist, kuid kardab ka, et tulevik võib toita. See pakub suurepärase turvatunde enesekindlalt kõndimiseks.
Südame tšakras mängib ta rolli nii puhta armastuse kui ka teiste õppimisel. See tegevus toob suhetes palju harmooniat.
Lõpuks, stimuleerides tšakra krooni, edendab seebikivi nende arendamiseks paremaid teadmisi enda ja selle potentsiaali kohta.

Milliseid kive seob steatiidiga?

Kividel kõigil on konkreetsed voorused ja omadused. Seetõttu on endiselt oluline viia läbi ühendusi, mis võtavad arvesse nende eripära.
Saame steatiidi ühendada mineraalidega, millel on ka rahustavad ja regulatiivsed omadused. Tegelikult läheb ta suurepäraselt Ametüsti, Seleniidi või Moonstone’iga.

Kuidas steatiiti puhastada ja laadida?

puhastage steatetite

Puhastusprotsess on hädavajalik, et puhastada neeldunud ja kogunenud energiate kive. Neid võidakse lõpus laadida.
Steasi puhastamiseks on eelistatav kasutada viirukit või salvei fumigatsiooni teel.

laadige steatiit

Laadimisrituaal võimaldab kividel leida kogu nende loomuliku energia. Saate jälle nautida kõiki nende eeliseid.
Steamiit laadib eelistatavalt Kuu valguses.
Võite selle igal kellaajal paigutada elulillele.

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Suitsutatud kvarts.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.