Suitsutatud kvarts: tähendus, voorused ja omadused

Sisemise rahu embleem, suitsutatud kvarts osutub väärtuslikuks abiks igapäevaste raskuste lahendamisel. Nii tasakaalustamine kui ka rahustav, soodustab see praeguses ankurdamist. Avastage selle uskumatute vooruste jõud kehale ja vaimule.

Kust pärineb nimi “suitsutatud kvarts”?

Suitsutatud kvarts võlgneb oma nime pruuni värviga koos läbipaistva välimusega. Selle päritolu pärineb slaavist “Kwardy”, mille tulemuseks on “raske” oma suure vastupanu tõttu.
Tal on muid sünonüüme, näiteks “Cairngorm” või “pseudotopaz”. 18. sajandil, enne ametlikku klassifikatsiooni, kirjeldati seda kui “suitsu topazit”. Teadusuuringud kinnitavad hiljem, et selle koosseis on väga erinev Topazi omast.
Kui suitsutatud kvartsil on eriti tume värv, nimetatakse seda “Morioniks”. Esoteerika eksperdid nimetavad seda “Osiris Crystal” austuseks Egiptuse ülestõusmise jumalale.

suitsutatud kvartsi määratlus

suitsutatud kvarts – mees

Kvartside mitmekesisus, mis võlgneb oma varju alumiinium lisandite loodusliku või kunstliku kiiritamiseni radioaktiivsete mineraalide abil.

suitsutatud kvartsi ajalugu ja päritolu

See pärl on paljude otstarbete ja saavutuste päritolu. 12. sajandil lõid hiinlased päikeseprille, millel on suitsetanud kvartskrille. See tehnika jääb ajakohaseks.
Hiljem, 19. sajandil, kasutasid meediumid tuleviku lugemiseks suitsutatud kvartsis kristallpallid. Selle tumeda värvi eeliseks oli uudishimuliku väljanägemise jumalike ennustuste säilitamine.
Šotimaal väga kuulus, seda kasutati kiltide kaunistamiseks või ehete, näiteks rõngaste või tihvtide valmistamiseks. Highlanders, riigi põhjaosa elanikud, kandsid sokkides traditsioonilist Šoti nuga, mis pakkus neid toiduainete vähendamiseks. Sellel oli suitsutatud kvartsis nikerdatud tume käepide.
Mõni piirkond sisaldab muljetavaldavaid koguseid sellest mineraalist. Selle piirkonna kõige olulisemate leidude hulgas võime mainida Brasiilias 300 kg suitsutatud kvartsi või 600 kg Šveitsi pärli. Kogu maailmas on ka muid hoiuseid, eriti Madagaskari, Venemaa või Pakistani saarel.
Suitsutatud kvartsi hind kõigub vahemikus 150–300 eurot kilo sõltuvalt kristalli kvaliteedist. Seda on lihtne saada, mistõttu saate selle pärli odavalt omandada.

suitsutatud kvartskivi koostis

Suitsutatud kvarts on pruuni värviga kristalne kvarts, mis on osa oksiidide mineraalliigist. See koosneb sisuliselt ränidioksiidist ning alumiiniumi, naatriumi ja liitiumi jälgedest. Selle keemiline koostis on SiO2+ (Al, Li, Na).
See võlgneb oma pruuni varju alumiiniumi ja naatriumi olemasolule, mis reageerivad radioaktiivsete kiirete mõjul. See on eriti vastupidav, kui karedus on 7 MBS tihedus 2,65 g/cm3.

suitsutatud kvartsi omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Litoteraapias aitab suitsutatud kvart vähendada stressi ja soodustab lihaste ja püsivate pingete lahtiühendamise lõdvestamist. Seetõttu piirab see märkimisväärselt krampe. See mineraal on endiselt nõustatud inimestele, kellel on seljavalu. See piirab lihaseid ja seljavalu.
Lisaks on see GEM endiselt efektiivne kahjuliku kiirguse kaitsmiseks nagu ioniseeriv kiirgus, X või ultravioletid. See toimib kilbina ja vähendab keha mõju. Seega vähendab see märkimisväärselt selle näitusega seotud vähktõve ja muude patoloogiate riske.
Lõpuks tugevdab ja säilitab suitsutatud kvarts närvisüsteemi tervist. See on tagatud aju ja kõigi elundite vaheliste vahetuste kvaliteedi tagamiseks ning seetõttu optimeerides nende toimimist.

psüühilised omadused ja eelised

Nagu tema toime kehale, aitab ka suitsutatud kvarts vähendada nii psüühilist stressi kui ka ärevust. Tänu tasakaalustavale mõjule kehtestab see sisemise rahuliku, et naasta kasuliku servilisuse seisundisse. Ta osaleb negatiivsete mõtete eemaldamisel ja tugevdab optimismi.
Lisaks soodustab see ankurdamist, et praegust hetke maksimaalselt ära kasutada, ilma et oleks tunginud ärevus, millele tuleviku ebakindlus tekitab või minevikuga seotud kahetsust. See mõjutab keskendumist igapäevaellu ja parandab märkimisväärselt keskendumist. See GEM kutsub esile enesekindluse ja suurendab enesekindlust suurema võitluslikkuse jaoks elutestide ees.
Lõpuks esindaks see mineraal lisaabi sõltuvuste vastu võitlemiseks, niipea kui inimesed on osa võõrutamisest meditsiinilisest teekonnast.

Milline on suitsutatud kvartsi jõud?

Suitsutatud kvartsil on nii rahustav kui ka tasakaalustav jõud. Selle aktiveerimine on suhteliselt aeglane, see on põhjus, miks parem on seda kanda kaelakee, käevõru, rõnga või kõrvarõngade kujul.
Võite ka taskus hoida suitsutatud kvartsist kivi, nii et see saadaks teid kuhu iganes lähete. Lõpuks saate seda kasutada hoolduskivina, kinnitades selle meditatsiooniseansi ajal juurtšakrale või rahuliku aja jooksul.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse suitsutatud kvartsiga?

Suitsutatud kvartsi kasutamine on sobiv kõigi astroloogiliste märkide jaoks. Kuna see on ühendatud skorpioni sodiaagi, tasakaalu ja kaljukitse tunnustega, osutuvad need põliselanikud selle positiivse mõju suhtes veelgi vastuvõtlikumaks.

Milline tšakra on seotud suitsutatud kvartsiga?

Suitsutatud kvarts on kinnitatud juurtšakra külge, mis tõmbab oma energia Maalt. See soodustab ühendamist nii oleviku kui ka olulistega. See julgustab materialistid oma vara vastu vähem huvi pakkuma. Turvalisuse ja stabiilsuse sümbol, see sisendab füüsilise ja vaimse tasakaalu suurema heaolu jaoks.

Milliseid kive seob suitsutatud kvartsiga?

Kõigil kalliskividel on oma eripära, sealhulgas vibratsioon ja sisemised omadused. Litoteraapias võimaldab kivide seos nende volitusi võimendada. Selleks on nende ühilduvuse tagamiseks endiselt oluline ülesvoolu. Tõepoolest, vastuoluliste vooruste korral võivad nende eelised end tühistada, mitte kasuks.
Juurtšakra suitsutatud kvartsi võimsuse suurendamiseks jäävad onyx, püriit, aragonit ja The Black Opal eelistatavaid valikuid.

Kuidas suitsutatud kvartsi puhastada ja laadida?

puhastage suitsutatud kvarts

Kivide puhastamine on endiselt oluline hooldusrituaal nende energia pikaealisuse säilitamiseks. Tõepoolest, see võimaldab kalliskividel end vabastada energiatest, mida nad sadama või kasutamise ajal suutsid imenduda.
Suitsutatud kvartsi puhastamiseks ja lähtestamiseks võite kasutada viirukit või valget salvei suitsu. Lisaks, kui teil on Tiibeti kauss, saate oma suitsutatud kvartsikivid või ehted paigutada ja panna see laulma.

laadige suitsutatud kvarts

Nii et suitsutatud kvarts leiaks kogu oma algse energia, tuleks seda regulaarselt laadida.
Nii et saate seda 2 tundi päikesekiiridel eksponeerida, eelistatavalt hommikul või päeva lõpus. Kuu valgus on samuti väga kasulik õrnalt laadimiseks. Lõpuks asetage oma suitsutatud kvartskivid kvartsisse või ametüsti geodesse energia taaselustamise kiirust ja kvaliteeti.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Taevalik.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.