Taevalik: tähendus, voorused ja omadused

Taevalik on majesteetliku nimega kivi ja kelle ilu on võrreldav varjuta taevaga. Varem reserveeritud võlurituaalidele, saavad kõik nüüd oma lugematuid omadusi nautida. Siit saate teada nii selle geneesi kui ka ressursside rikkuse.

Taevalik pärineb ladina keelest “coelestis”, mis tähendab “taevalikku”. Saame seda sagedamini tõlkida “Sky Blue” abil. Just 1789. aastal, vahetult pärast tema avastust, nimetas Saksamaa mineralogist Abraham Gottlob Werner seda kristalli, mille peegeldused näivad olevat sarnased valguses raputatud taeva omadega.
Selle värv, suure magususega, teenis sellele “inglite kivi” termini. Legendi sõnul sündis ta inglite puhtast ja hüpnootilisest laulust. Seda seostatakse ka Pleiadese tähtkujuga, mida peetakse inimkonna vaimseks hälliks.
Tema külge kinnitatakse palju sünonüüme, sealhulgas tselestiit, klifoniit, dioksüniit, sitsilianiit või isegi sulfaaditud strontiane.
Lisaks omistatakse talle valesti nimi “Aqua aura”. Vana -Roomas oli see niinimetatud, kuid see termin tähistab tänapäeval kivikristalli, mille sinakas värvus tuleneb keemilisest protsessist.

Celestine Stone’i määratlus

Taevalik – naissoost nimi

ladina coelestis, Céleste

Looduslik strontsiumsulfaat, valge kuni sinakas, mis kristalliseerub ortorhombilistes prismades.

Celestine Stone’i ajalugu ja päritolu

Taevalik’i kivi avastasid Madagaskaris 1797. aastal Saksa keemik ja mineraloog Martin Heinrich Klaproth. Aasta hiljem ristis tema kolleeg AG Werner oma praeguse nime pärli ja loetleb selle teaduslikus registris.
Antiikaja ajal on sellel kivimil teadaolevalt müstilised voorused. See on põhjus, miks alkeemikud ja mustkunstnikud neid haaravad. Seega seostatakse seda esoteeriliste teadustega ja selle kasutamine on reserveeritud neile, kes neid harjutavad. Seejärel kasutatakse seda kalliskivi algsel kujul elixiris või pulbris. See on suunatud palju hiljem. Selle kuulsus levib kiiresti Vahemere kaldale, millest paljud riigid saavad järgijateks.

Celestine Stone’i kompositsioon

Strontsiumsulfaadina on tselestiin osa sulfaatide mineraalklassist. Selle keemiline valem on SRSO4+BA, ca Strontsium asendatakse mõnikord baariumi ja kaltsiumiga. Selle kõvadus võnkub MOHS -skaalal vahemikus 3 kuni 3,5. Mis puutub selle tiheduse osas, siis see varieerub vahemikus 3,97 kuni 4 g/cm3.

Celestine Stone’i omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Tänu lõõgastavale mõjule lagundab Taevalik stressist ja ärevusest põhjustatud füüsilisi ilminguid. Seega lõdvestab ta pingeid, sõlme, lihaste pingeid. See on tõhus seljavalude vastu võitlemisel.
Kopsufäärile tegutsedes arendab see hingamisvõime ja parandab õhupuudust. Ricocheti abil on see närvisüsteemi rahustamine, kuid võimaldab ka organitel korralikult toimida.
Seedetrakti tervis on tihedalt seotud psüühikaga, Taevalik’i pakutava lõõgastumise seisund tagab hea ainevahetuse ja leevendab soolestikku.
Selle spasmist vastaseid voorusi hinnatakse eriti valulike reeglite rahustamiseks.
See pärl hoolitseb ENT -sfääri eest väga. Seega võitleb see sinusiidi, keskhariduse, kurguvalu vastu.
See mängib olulist rolli rakkude regenereerimise aktiveerimisel, mis annab kehale võimaluse vigastusest või operatsioonist kergemini taastuda.

psüühilised omadused ja eelised

Taevalik toob tänu võimsatele energiatele stabiilsuse, eriti emotsionaalse. Väga õrnalt sobib see eriti nii lastele kui ka kõige haavatavamatele inimestele. Lõõgastumiseks loob see pärl rahuliku ja rahuliku kliima, alandades stressi ja ärevuse taset. Ta annab omanikule intensiivse mugavuse ja turvalisuse tunde.
Lisaks aitab see kristall end ettekirjutustest emantsipareerida, et julgeda oma saatust vabalt jälgida. Ta arendab ja võimendab enesekindlust, et saada oma potentsiaalidest teada. See mõjutab devalveerivaid otsuseid, mis tehakse endale suurema heatahtlikkuse nimel.
Siseharmoonia ja rahuliku propageerides raputab Taevalik suhteid teistega, et saada rohkem ühiskondlikku elu. Samuti konsolideerib ta sõbralikke ja armukesi ning hoidis pingeid eemal.
See mineraal on ka loomingulisusega seotud. See edendab kunstilist väljendust kõigis oma vormides, arendades kujutlusvõimet ja julgustades uute ideede tekkimist.

Milline on Celestine Stone’i jõud?

Celestine kivi suurendab vastuvõtlikkust ümbritsevate positiivsete energiate suhtes ja tugevdab meditatiivset olekut. See võimaldab teil mõistust selgitada, et leida oma küsimustele vastuseid. See GEM teravdab eriti sensoorseid ettekujutusi, kümnekordset vaimset tundlikkust ja pakub võimalust oma eestkostja inglite sõnumeid majutada. Tema kõrge vibratsioon viis tarkuse teele.
Pikaajalise tegevuse jaoks on kasulik seda kanda kaelakee, ripatsi või käevõru kujul. Kehale kinnitatud hoolduskivis aitab see valu leevendada ja pingeid hajutada.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse Celestine Stone’iga?

Astroloogias on Taevalik eriti piisav loodusliku Veevalaja ja kala jaoks.
Need kaks märki on tuntud oma jäikuse poolest. Samuti võimaldab see GEM neil oma silmaringi laiendada, et muuta nad avatud meeleheitlikkuse ja sallivuse juurde.

Milliseid tšakraid seostatakse Celestiini kividega?

Celestine kivi on ühendatud kurgu ja kolmanda silma tšakraga.
Kõri tšakra on pühendatud suhtlusele. Selle stimuleerimine soodustab teabe ringlust, aga ka sissepoole. Seega muutub teiste väljendus sujuvamaks. Emotsioonide aktsepteerimine ja verbaliseerimine on lihtsam.
Kolmanda silmaga tegeledes täpsustab see mineraal ekstrasensoorseid ettekujutusi, et luua side nähtamatu maailmaga. See aitab teil mõista oma eluteed rahulikkusega ja tervitada tagantjärele ja filosoofiaga turbulentsi piirkondi.

Millised kivid seostuvad Celestine Stone’iga?

Litoteraapias on oluline seostada kive, võttes arvesse nende ühilduvust. Tõepoolest, ekslike kombinatsioonide korral tühistatakse nende omadused tõenäoliselt.
Taevalik tuleb ühitada mineraalidega, millel on samad omadused kui see on. Sel juhul osutub asjakohane selle ühendamiseks kalliskividega, mis suurendavad nii eriti sensoorseid ettekujutusi kui ka vaimset tundlikkust. See on kivikristallide, ametüsti ja kolmanda silma tšakraga ühendatud globaalsete kivide, näiteks Larimar, Lapis-Lazuli või Tansaniidiga.

Kuidas Celestiini kive puhastada ja laadida?

puhastage Celestin Stone

Nende tervise ja võimu säilitamiseks on endiselt hädavajalik kõigi oma mineraalide koristamine ja ka laadimine.
Taevalik jääb suhteliselt habras kiviks. Selle puhastamiseks tänu Tiibeti kaussi vibratsioonienergiatele. Fumigeerimine viirukites, salvei või Palo Santo on efektiivne ka kõigi salvestatud energiate pärli vabastamiseks.

laadige Celestin Stone

Taevalik’i delikatessi austamiseks on parem soosida selle loomuliku energia laadimist, paljastades selle ühel õhtul Kuu valguses. Päikesekiired on selle kristalli jaoks liiga agressiivsed ja võivad seda kahjustada.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Tansaniit.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.