Tansaniit: tähendus, voorused ja omadused

Tansaniit on äärmiselt haruldane Aafrika kivi, mille ainus hoiustamine on kuulsa Kilimandjaro vulkaani jalamil. Pakkides sügavat sinist intensiivsete lillade peegeldustega, ei suutnud selle ilu suurimaid juveliiride võrgutada. Isikliku saavutuse ja vaimsuse tõeline embleem, sellel pärl on palju voorusi. Avastage nii selle uskumatu lugu kui ka omadused kehale ja vaimule.

Tansaniidi nimi pärineb selle päritoluriigist Tansaaniast. Kagu-Aafrikas asuv territoorium jääb maailmas ainsaks, kus majutab selle kivi hoiuse. Hiljuti avastanud Massai People,

Seda pärlit nimetatakse ka siniseks zoïsiidiks.

Tansaniidi määratlus

Tansaniit – naissoost nimi

Mineraloogia
Haruldane peen kivi, sinine, lillade peegeldustega ühest Tansaanias asuvast ladestusest ja mida sageli kasutatakse ehetes pärast termilist töötlemist selle värvi intensiivistamiseks.

Tansaniidi ajalugu ja päritolu

1967. aastal vaevasid Tansaanias Merelani mäed vägivaldsed äikesed. Need põhjustavad suuri tulekahjusid, mis seavad savanni. Massai Nomadi hõim, mis tavaliselt jahtib ja korjab Kilimandjaro maad, on sunnitud põgenema. Naastes oli pruun pinnas, mida ta kasutas, helesiniste kividega. Inimesed tõlgendavad seda leidu jumalate saadetud sõnumina. Seejärel kutsuvad massaanid maadeavastajat, et ta uurib selle mineraali olemust. Kuna ta ei suuda teda tuvastada, otsustab ta saata valimi riigi eksperdile, kes omakorda edastab ta New Yorgi gemmoloogiainstituuti. Pärast uurimist teatavad teadlased, et see on uhiuue zoïsiidi sorti ajalooline avastus.
Vahetult pärast seda leiab kuulsa brändi High -Ehete Tiffany & Co omanik end ihaldatud Pierre Bleue ilust. Ta otsustab selle suurendada, integreerides selle oma loomingusse ja nimetab seda Tansaniite, viidates selle päritoluriigist.

Tansaniidi koostis

Tansaniit osutub üsna erilise kompositsiooniga kiviks. Tõepoolest, see sisaldab suures koguses vanaadiumi, elementi, mis annab sellele võime muuta, kui see on kõrgel temperatuuril. Algselt on sellel mineraalil pruun varjund, mis sulandub maaga. Kuid kuumutamisel temperatuuril 500 ° C kaunistatakse seda võimsate lillade peegeldustega azure -sinise värviga. Seetõttu suutis Tansaniite tänu Bushi tulekahjule paljastada oma tõelise olemuse Massai rahvale.

See zoïsiit koosneb kaltsiumi ja alumiiniumist silikattest. Selle keemiline valem on Ca2Al3 (O/OH/SiO4/S2O7)

Tansaniidide moodustumine tuleneb mitme miljoni aastase vulkaanilise aktiivsusest Kilimandjaro mägedes. Selle mineraali kõvadus varieerub vahemikus 6 kuni 6,5 MB. Tiheduse osas on see 3,15 kuni 3,37 g/cm3.

Tansaniidi omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Litoteraapias tunnistatakse tansaniiti aju stimuleerivate omaduste poolest, mis hõlbustab niisutamist. Selle tegevus annab parema kognitiivse võimekuse.
Sellel GEM -il on ka tugev rakkude regenereerimise jõud, soodustades sellega kõigi elundite õiget toimimist.
Samuti on sellel eeliseid nahale, mille kiirgust ja tugevust taaselustab. Rahustavate vooruste abil leevendab ja kohtleb nahaärritust ja dermatoloogilisi probleeme nagu psoriaas, akne või ekseem.
Lisaks võitleb Tansaniit kuulmise ja visuaalse degeneratsiooniga, kaitstes ENT sfääri ja silmi.

psüühilised omadused ja eelised

Tansaniit on ideaalne intellektuaalsete ülesannete täitmiseks, kuna see võimendab keskendumist ja meeldejätmist. Lisaks teravdab ta uudishimu ja kutsub oma omanikku üles arendama oma huve, et omandada üha rohkem teadmisi ja saada seeläbi kõrgust.
Ta suudab kunstnikke rõõmustada, kasutades nii nende kujutlusvõimet kui ka loovust. See sobib suurepäraselt inspiratsiooni ja valge lehe sündroomi võitluseks.
Tansaniite edendab edu ning isiklikku ja ametialast arengut. See julgustab ennast ja suurendab enesekindlust. See sobib ideaalselt pelglikele isiksustele, saagiks kahtlustele, kes soovivad end teiste silmis vabastada. Seega hõlbustab see avalikkuses suulist väljendust ja parandab retoorikat.
See GEM arendab eriti sensoorset võimekust, stimuleerides nii intuitsiooni kui ka selgeltnägemist. See kannab seda kandvat inimene, siis võib teha valikuid kooskõlas oma sügavate püüdlustega, et olla iseendaga kooskõlas. Tansaniite tõstab hinge, avades vaimsuse teele.

Milline on Tansaniidi jõud?

Tunnustatud individuaalse saavutuse, arengu ja uuendamise kivi kui Tansaniite annab jõudu ja julgust oma ideede eest võidelda. See soodustab ka enda ületamist ja kutsub teid üles oma unistusi jätkama, suurendades kindlameelsust.
Tansaniite mängib vaimse juhendi rolli tarkuse teele. See aitab rohkem filosoofiaga mõista elu raskeid sündmusi.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse tansaniidiga?

Ehkki kalliskive saab kõik kanda, tunnevad mõned astroloogilised märgid rohkem eeliseid. Kõige vastuvõtlikum Tansaniidile jäävad sagittarlased, Kaljukits, kalad, Veevalaja ja Kaksikud.

milliseid tšakraid seostatakse tansaniidiga?

Tansaniit on ühendatud kurgutšakrate, 3. silm, aga ka kroonitšakraga.
Kõri tšakra on seotud suhtlusega. Seda stimuleerides hõlbustab Tansaniit suulist väljendust, aga ka tõelise intiimse dialoogi tegemiseks paremate teadmiste ja iseenda mõistmiseks.
Selle tegevus 3. silma tšakras osaleb intuitsiooni ja loovuse arendamisel. Ta aitab ka oma sisemisest potentsiaalist teadvustada, et olla võimalik ennast täielikult saavutada.
Krooni tšakrale kinnitatud ta viib vaimse ärkamise poole ja suurendab seeläbi selliseid omadusi nagu empaatia ja vastupidavus.
Tansaniidi toimimiseks saate selle suunatud tšakrale paigutada või kanda seda pikaajalise efekti jaoks krae või käevõruna.

Millised kivid Tansaniidiga seostamiseks?

Kõigil kividel pole samad omadused ja nad ei vibre samamoodi. Seetõttu on oluline seostada neid täielike teadmistega nende vooruste ja ühilduvuse kohta.
Selle tegevuse suurendamiseks kurgutšakras saab seda kombineerida kaltsédonia või Lapis-Lazuliga.
Kolmandal silmal ühtlustab ta energiaid, arendab intuitsiooni ja loovust. Seega saab kivi kombineerida Hawki silma või labradoriidiga.

Kuidas tansaniiti puhastada ja laadida?

puhastage tansaniit

Selle sära ja eeliste pikendamiseks on endiselt hädavajalik oma kivide ja ehete eest hoolitsemine Tansaniidil.
See on põhjus, miks tuleb puhastamise ja laadimise rituaale regulaarselt läbi viia.
Tansaniidi puhastamiseks laske sellel vaid mõni tund destilleeritud vee mahutis seista. Suits nii viirukites kui ka salvei on samuti väga efektiivne, et vabaneda kõigist halbadest energiatest.

laadige tansaniit

Tansaniit laadib oma loomuliku energia, kokkupuutel päikese magusate kiirtega, eelistatavalt hommikul või õhtul. Võite selle paigutada ka kvartsgeoodile ja jätta ühe öö Kuu valguses. Nii et saate oma kivi kõiki eeliseid uuesti nautida.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Teemant.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.