Teemant: tähendus, voorused ja omadused

Indiaanlaste tähtede vilja hüüdnimega, on see kivi tõesti taevast pärit kingitus. Selle puhas ilu paneb sind unistama suurimatest juveliiridest ja litoteraapiast. Avastage kogu selle artikli kogu maailmas kõige populaarsema mineraali ajalugu ja paljude vooruste ajalugu.

Kust pärineb teemantnimi?

Diamondi nimi pärineb ladinakeelsetest diameestest, mis tähendab magneti. Algselt määras see kõige kõvema metalli, siis oli iga materjal väga raske. See on Vana -Kreeka adamaade tuletis, mis tähendab alistamatut, hävimatut. Théophraste sõnul pärineb meie teada olev nimi Diamond Adamas või Adimas derivaadist.
Antiikaja kreeklaste jaoks olid teemandid jumalate pisarad või tähtede lõhkemised, mis langesid maa peale.

teemandi ajalugu ja päritolu

Selle kivi lugu algab Indias üle 4000 aasta tagasi. Teemant kaunistas usulisi esemeid ja oli kaitsja kurjuse meeleolu vastu. Budistid andsid talle oma pühades tekstides tugeva sümboolse väärtuse. Warriors kandsid lahinguväljal teemante, et neile õnne tuua.
Alates 15. sajandist hakkasid paljud teemandid Euroopast kroonitud peade ehteid krimpsutama. Kuni 18. sajandi alguseni oli India ainus teemantide allikas maailmas. Kuid kõik tahtsid teemante ja kaevandused hakkasid otsa saama. Seejärel otsiti uusi hoiuseid ja Brasiilias olid väga olulised teemantmaagid. Kuid pärast 150 -aastast ekspluateerimist leiti need hoiused Indiaga samas osariigis. Diamondi uus Eldorado oli siis 19. sajandi lõpus Lõuna -Aafrika. Tänapäeval jätkub see ekspluateerimine selles riigis endiselt.
Siin on mõned näited kõige kuulsamatest teemantidest. Regent, mis kaalub 27,4 grammi ja mis asub Louvre’i muuseumis, on kõige puhtama teemant. Londoni tornis paigutatud Cullinan on suurim maailmas. Ta kaalus enne suurust rohkem kui 620 grammi.
Peamised teemandimaardlad asuvad Aafrika mandri lõunapoolkera riikides. Brasiilias, Hiinas, Indias ja Kanadas on teemante. Austraalia, Botswana, Venemaa, Kongo ja Lõuna -Aafrika Vabariik sisaldavad täna suurimaid kaevandusi.

teemantkompositsioon

Kõige kuulsamad teemandid on värvitu. Kuid see suurepärane kalliskivi on saadaval ka sinise, halli, roosa, rohelise, sinisehalli, kollase-abielus ja isegi musta värvi toonides. See viimane teemant, väga haruldane, pärineb kosmosest, mis moodustus umbes 3 miljardit aastat tagasi. Selle keemiline struktuur erineb maapealsest teemandist (need on polükristallilised agregaadid) ja sisaldab hematiiti.
Kuid teemant, mida me kõige rohkem tunneme, koosneb puhtast süsinikust. Maksimaalne indeks MOHS -i skaalal, selle kõvadus on 10. See tähendab, et ainult teine ​​teemant võib seda kriimustada. Kuid see ei takista teda rabedaks. Selle tihedus on 3,52, selle kristalne süsteem on kuup.

Diamond Properties

füüsilised omadused

Meistri tervendaja oma võime pärast keha ja vaimu ühendada, teemant võitleks mürkidega. Organismi võõrutuseks tuntud see puhastab kõige selle keha, mis võib olla sellele kahjulik. See on ka väga tõhus kivi hormoonide reguleerimiseks ja menstruatsiooni ajal leevendamiseks.
Puhas ja veatu teemanttolm oleks suurepärane vahend kurnatuse vastu võitlemiseks. Brut Diamond Elixiri panemine oma vanni garanteeris tugevuse, energia, pika eluea ja hea tervise. See vara pärineb iidsetest India veendumustest, kuid täna koosneb mõned kosmeetikast teemantpulbrist.
See ülev mineraal kaitseb ka oma omanikku halbade unistuste eest. Voodi lähedale asetatud ta saadab rahulikku und. Teemandi kandmine võitleb liigsete muredega. Diamond võitleb stressi ja stressi enda sümptomitega.

psüühilised omadused

Teemant annab enesekindluse ja surub loovust. See on suurepärane kivi, et jälle elule tagasi minna ja hing särada. Diamond on puhastaja ja energia võimendi. See kaitseb kahjulike energiate eest, mis takistavad mõtete selgust.
Suurepärane puhtuse sümbol, teemandil on maine, et ta on mõistuse suhtes väga võimas. Seetõttu peab litoteraapias olema teemant kannatav inimene puhas ja veatu. Karistuse all, kui näevad vägesid kohalolekul, pöördub tema vastu. Teemant võimaldab suhelda oma kõrgeima minaga ja raskemate jõududega universumist tajuda.
See täiuslik kivi julgustab vaatama eluraskusi ja õppima sellest positiivselt. See annab jõudu kõrgsurveolukordadega toimetulemiseks ja aitab armuga reageerida. Diamond palub meil olla ebaõnne hetkedel julguse mudel. See aitab mõista, et just nendel rasketel aegadel paljastab meie käitumine teadmisi meie hingest.

mis on teemandi võimsus

Pea kohal asuva Fontanelle tasemel asuv koronaalne tšakra on seitsmes tšakra. Ta läheb vertikaalselt ülespoole, kus ta avaneb. Ta ühendab inimese omaenda vaimsusega ja annab talle hõlpsamini juurdepääsu universumist läbi kulgevatele peenetele energiatele. Ja teemant on mineraal, mis selle tšakraga sügavalt resoneerib. Kui ta tasakaalustab, on energiad kooskõlas. Me teame oma kohta universumis ja näeme asju nii, nagu nad on. Puudutades tagantjärele, teame, et see on osa elust, millega aktsepteerida.
Meie keha 4. energiakeskust nimetatakse südatšakraks. See on südamelihas rinnakul. Litoteraapias kasutatakse sellel tšakras teemante ainevahetuse ühtlustamiseks. See mineraal puhas tasakaalustab südame energiaid, eemaldades ummistused. Negatiivsed energiad ja tõeline mina on teada.

Milliseid kive seob teemantidega?

Mitte kõik kivid ei vibreeri litoteraapias samal viisil. Nende sidumiseks, nende kokku kandmiseks peate neid hästi tundma. Kuna teemant on kõige puhtamat mineraali, ei vaja see oma vooruste tugevdamiseks muid mineraale. Kuid vastupidi, ta suudab talle sarnanevatele kividele rohkem jõudu anda.

kandes kaks kivi, mis toimivad sama tšakraga, harmoneerub viimane kergemini. Kombineerides Ametüsti või kivikristalli teemandiga, reageerib ja tasakaalustab tšakra kroon. Sellel samal tšakras azuriidiga seotud teemant pakub fenomenaalset jõudu. Intelligentsus, absoluutsed universaalsed teadmised, mõistmine ja lõplik tarkus muutuvad

Kuidas teemanti puhastada ja laadida?

laadige oma kivi elulillega

Teemandi hooldamiseks piisab hoolikast vee ja nõudepesuvedelikuga, millele järgneb kuuma veega loputamine. Viimane on energiavõimendi, see imab oma keskkonnas kõik, hävitades negatiivsed energiad. Seetõttu pole seda sageli vaja puhastada.
Selle laadimiseks pange see lihtsalt päikese käes kvartsiklastrile. Nii et ta leiab kõik oma energiad.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Tiigrisilm.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.