Tiigrisilm: tähendus, voorused ja omadused

Tiigrisilm on salapärase nime ja lummavate värvidega kivi, paljude voorustega. Sõdalaste ja sõdurite poolt kantavad kakluste ajal kaitseb Tiigrisilm ja toob jõudu ja julgust. Saate selle lugemise kaudu teada selle kivi eeliste päritolu ja selle mitme eelise kehale, südamele ja vaimule.

Kust pärineb nimi “Tiger Eye”?

Mesopotaamias kandis see kivi Oculus beluse nime. Oculus silma jaoks ja Belus oli varanduse jumala nimi. Seetõttu on olnud aastatuhandeid, et see kivi toob õnne ja kaitse.
Antiikaja ajal oli palju kive, mida nimetatakse “vallandatud”, nende kuju ja värviga, mis sarnanes teatud loomade silmadega: kassisilm, madusilm ja isegi seasilm! Kuid tiigri nime ei eksisteeri sellel ajalooperioodil Euroopa riikides veel. Tiigrid polnud nendele piirkondadele veel teada. Seetõttu eeldatakse, et tiigri nimi pärineb idariikidest.

Tiigri silma määratlus

Tiigrisilm (üldnimi) [œj.də.tiʁ] / mehelik
(Mineraloogia) Kvartspruunikas, pruunikas, hele kuni tumedat värvi heleda kuldse joonega.

tiigri silma päritolu ja päritolu

Tiigri silma ümber on palju müüte ja legende. Rooma impeeriumi ajal kandsid sõdalased seda kivi Amuletis, et neil oleks julgust, jõudu ja kaitset. Keskajal jahti tiigrisilm musta maagiat ja kaitses halbu loitsusid. Ja just 19. sajandil avastasime selle kivi esimesed hoiused Lõuna -Aafrikas. Mõeldes, et see kivi oli väga haruldane, müüdi seda vääriskivide hindadega ja oli väga kallis. Sajand hiljem, pärast muude Põhja-Aafrika hoiuste avastamist, sai Tiigri silm poolvääriskivi. Selle värvid varieeruvad kullast pruuniks, sarnaselt kasside silmaga.
Tänapäeval kaunistab Tiigri silm palju ehteid: käevõrud, kaelakeed, rõngad. Kuid see eksisteerib ka toores kivis, et hoida ennast või kodus, oma kodu kaitsta.

Tiigri silma kompositsioon

Tiigri silm kuulub kvartsiidi perekonnale ja koosneb ränidioksiidist. See koosneb kvartsist, amfiboolist – mitte -mitmest asbesti kujust kivi kujul ja hematiidi kujul. See on krotsidoliidist pärit mineraal, moodustatud amosiidist. Selle keemiline koostis on SiO2, ränioksiid. MOHS -i skaalal on selle kõvadus 7 ja tihedus 2,68. Tiigrisilm võib olla poolläbipaistev või läbipaistmatu.

Tiger Eye omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Sellel kaitsekivil on keha tervisele palju mõju. Maa ja stabiilsusega seoses aitab see kaasa vuukide heale tervisele jalgade tasemel. See on eriti kasulik põlveprobleemide korral ja soodustab liikuvust. Ehtetes aitab see vähendada peavalu.
Mao happesuse järgi tegutsedes aitab tiigrisilm võidelda raskete seedetega. Negatiivsed ja stressirohked emotsioonid mõjutavad soolestiku transiiti. Kuid tiigrisilm reguleerib selle nõuetekohaseks toimimiseks vajalikke näärmeid ja hõlbustab seedimist.
Diafragma lõdvestades aitab see kivi vähendada hingamisprobleeme, eriti astma. Selle energia stabiliseerib hüpertensiooni ja vähendavad vererõhku.

psüühilised omadused ja eelised

Litho -teraapias kasutatakse tiigrisilma halva loitsu ja negatiivse kaitsjana. Kivi mängib kilbi rolli negatiivsete ideedega ja tagastab nad oma saatjale nagu bumerangi.
Ehted, kuid kasutatud ka toores kivis, soodustab see mineraal häid laineid ja aitab loovust. Tiigri silm aitab muuta teiste emotsioonide ja oma emotsioonide vahel. See kaasneb enda püüdlustes ning toob kaasa julguse ja julge. Tiigri silm tugevdab enesekindlust, vähendades hirme ja langetades meie emotsionaalseid tõkkeid. Seega on sõbralikud ja armusuhted harmoonilisemad.
Tiigrisilm on seotud päikesega. See on täht, mis sümboliseerib enesekindlust, suuremeelsust ja ambitsioone.

Milline on tiigri silma jõud?

Selle suhteliselt madal hind muudab tiigri silma ühe enim kasutatud kividest litho -teraapias. Käevõrudes toimib kivi kilp kui igasuguse negatiivsuse vastu. Isegi randmele asetatud tiigrisilm toimib kogu kehas. See taotleb päikesepõimiku 3. tšakrat, mis reguleerib emotsioone ja on seotud ka selgroo allosas asuva juurtšakraga. See tšakra on kehaelu ja tervise alus. Lõpuks toimib Tiigri silm kolmanda silma tšakra, meie meele keskpunkti ja püha tšakra peal, mis toimib iseenda meeleavalduse ja loovuse osas.

Milline astroloogiline märk seostatakse tiigri silmaga?

Astroloogias on tiigrisilm väga sageli seotud RAM -i märkiga. See märk, mis on tuntud oma kire ja kire poolest, vajab kaitsekivi, näiteks tiigrisilm. Jäärad otsivad endiselt seiklust, tiigri silm, mis on Warriorsi kivi Par Excellence, läheb nagu kinnas.
Kui olete RAM, saate oma kivi saate lõpule viia rahulikuma kiviga, näiteks kuukivi või tsitriiniga.

Millise tšakraga on tiigrisilm seotud?

Tiigrisilm on võimas kivi, mis toimib mitmel tšakral. See võimaldab tšakrate tasakaalu ja aitab teid näiteks meditatsiooni- või joogapraktikas. Tiigri silm mõjutab püha tšakrat, päikesepõimikut tšakrat, juurtšakrat ja 3. silma tšakra.

Millised kivid tiigri silmaga seostumiseks?

Mitte kõik kivid ei vibreeri samal viisil ja neil pole samu eeliseid. Nende energia võib isegi opositsiooni sattuda: mõned kivid stimuleerivad, kui teised rahustavad. Seetõttu on oluline oma kivi enne selle seostamist tunda.
Tiigri silm on kaitsekivi, see võib seejärel seostada musta turmaliini, labradoriidi või obsidiaaniga. Nende vibratsioon soodustab tervislikku energiavoogu teie kehas ja vaimus.
Samadel tšakratel tegutsevate kivide kandmine võimaldab teil nende eeliseid tugevdada. Seejärel saab tiigrisilma seostada Amberiga, sest mõlemad sekkuvad pühale tšakrale (teine) ja kolmandale tšakrale, päikesepõimikule. Lisaks on tiigrisilm ja merevaigukollane kivid sarnastes soojades värvides. Seetõttu võimendatakse nende energilisi voorusi, kui neid on kulunud.

Kuidas tiigri silma puhastada ja laadida?

Kivid on nagu taimed, peate hoolitsema, et mitte lasta neil surra. Tiigrisilm, mis on osa kvartsperekonda, on oluline seda energias laadida ja regulaarselt puhastada.

puhastage tiigrisilm

Tiigrisilma puhastamiseks peate kivi leotama 3 tundi destilleeritud või soolase veevannis. Samuti võib töötada lähtevesi. Kui kivi kaunistab ehet, töötab puhastamine samal viisil. Pärast kolme tundi on oluline kivi ja ehteid kuivatada, et vältida metalli tuhmumist.

laadige tiiger silma

Tiigrisilma laadimist saab teha elulille, päikesekiiri või kuuga. Näidake seda vaid mõni tund, eelistatavalt hommikul või täiskuu ajal. Seega on valguskiired intensiivsemad. Ideaalis tuleks tiigrisilm kord kuus laadida. See võimaldab tal püsida Maaga seoses ja säilitada selle kaitseomadusi.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Topaz.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.