Tulekahju: tähendus, voorused ja omadused

Nagu ka tema leebe ja päikesevärv, pakub tulekahju opaal elu, heaolu ja täitmise rõõmu. Sellel asteeki kivil on hinnalised füüsilised ja vaimsed voorused. Avastage ilma edasise viivituseta nii omadusi kui ka volitusi.

Opal pärineb sanskriti keelest “upala”, mis tähendab “vääriskivi”. Antiilis nimetame seda “Opallios” või “Opalus”, mida võiks tõlkida kui “värvimuutuse nägemiseks”. Seetõttu on tulekahju opaal nimetatud selle leebe varjundiga, mis optisillab apelsini ja punase vahel.
Napoleoni valitsemisajal on see hüüdnimega “Pandora” või “keisrinna” tulekahju opaali auks, mida ta pakkus keisrinnale Joséphine’ile.
Kunagi ristiti see “Opale Simao” või “Zéasite”. Need nimed on tänapäeval vananenud.
Kaubanduses nimetab ta seda valesti, kivi päikesekivi, mis tähistab tegelikult teist pärlit.
Praeguseks, kui tulekahju on värvimäng kaunistatud, nimetatakse seda “Fuego Opal”. Vastupidiselt, kui tal seda puudub, kannab ta “Vidrio”

kvalifikatsiooni

tulekahju määratlus

tulekahju opaal \ ɔ. pal də fø \ naiselik

(mineraloogia)

Läbipaistva opal-, oranži või punase kollase, värvimänguga või ilma

tulekahju ajalugu ja päritolu

Lõuna -Ameerikas 16. sajandil olid Hispaania vallutajad peagi riigi ressursside kohandamiseks, opal oli osa. Vallutaja hernan Cortes toob pärast tema Amerindia uurimist Euroopasse pärli. Sel ajal olid Ungari Opalis ehted Euroopa mandril raevukad, nagu ka Peridot, granaat või isegi turmaliin. Kuid me ei tea kõike aardete kohta, mille asteekide piirkonnad peale selle on.
Selgub, et see mineraal oli väga populaarne asteekide seas, kes seda 850ndatel kasutasid, et teha mitte ainult suurepäraseid kaunistusi, vaid ka ilusaid kujusid ja muid käsitööobjekte. Paljud neist leidub matusepaikadel arheoloogiliste kaevamiste ajal.
Ladina -Ameerikas on endiselt hoiuseid, hoolimata olulisest rüüstamisest, et kaevandused olid ohvrid. Seda leidub Mehhikos, mis jääb esimeseks produtsendiks, aga ka Guatemalas, aga ka Hondurases. Ka Madagaskari saar on koduks.
Lisaks on tulepaelad poolvääriskivid kivid, mille hind võib olla vääriskivide oma. Nende hind varieerub sõltuvalt nii nende värvi kui ka suurusest. Kuid need on suhteliselt kallid.

tulekahju opaalkivi koostis

Tulekahju on mitmekesine opaal. See on osa oksiidide mineraalide perekonnast. See sisaldab ränidioksiidi (SiO2), raudoksiidi sisendeid (FE2O3) ja umbes 20 % veest (H2O).
See on suhteliselt vastupidav pärl, kuna see on MOHS -i skaalal vahemikus 5,5 kuni 6. Oma tiheduse osas läheneb see 2 g/cm3.

tulekahju omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Litoteraapias tunnistatakse tulekahju opaal suguelundite kaitsmiseks ja stimuleerimiseks. See sobib ideaalselt paaridele, kes satuvad raskustega kuritarvitamisel, kuna see suurendab viljakust. See mineraal võitleb intiimsete ebamugavuste vastu nagu vaginit, pärmseente infektsioon, aga ka abituse vastu.
Lisaks soodustab see verd ja lümfisõrku. See võitleb raskete jalgade aistingutega ja hoiab ära veenilaiendite ilmnemise.
See GEM toetab neerusid drenaaži ja kõrvaldamise rollis.
Lisaks annab see parema füüsilise võimekuse jaoks uue üldise elutähtsa energia.

psüühilised omadused ja eelised

Tulekahju opaal on ka vaimse sfääri eeliseid.
Olles ühendatud reproduktiivsüsteemiga, suurendab see soovi ja osaleb paaride sees tihedama seksuaalsuse kaudu.
Energia, mida see kehale autasustab, tekitab heaolutunde. See rahustab negatiivseid tundeid, toob õnne ja vabastab emotsioonid. See annab rohkem spontaansust sellele, kes seda omab.
Lisaks soodustab see liikumist. See soodustab otsuste tegemist, aga ka toimingute rakendamist eesmärkide saavutamiseks. See on ideaalne edasilükkamise vastu.
Suhtetasandil parandab see kvaliteetse ühiskondliku elu suhtlemist ja suhtlemist.

Milline on tulekahju jõud?

Fire Opaal omab jõudu oma omaniku õnnelikumaks muuta, juhendades seda õnnele.
Oma kasumi ärakasutamiseks on soovitatav seda kalliskivi nahal kanda kaelakee, ripatsi või käevõru kujul.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse tulepaaliga?

Mineraalid annavad oma eeliseid vahet tegemata kõigile neile, kes neid soovivad. Kivid on siiski ühendatud sodiaagi teatud märkidega, mille põliselanikud on nende energia suhtes tundlikumad.
Sel juhul naudivad Jäärad ja Scorpions selle omadusi täielikult.

Mis tšakra on tulekahju opaal?

seotud
Tulekahju on seotud püha tšakraga, mis on nii oranži värvi ja veeelemendiga ühendatud. See on naba ja pubi vahel.
See tšakra mõjutab loovust nii teiste kui ka seksuaalsusega suhete kvaliteeti.
Tulekahju opaal toimib nende kolme sfääri võimalike tasakaalustamatuse regulaatorina.
Seejärel saab selle omanik kasutada oma kunstilist potentsiaali kõigi projektide läbiviimiseks selles valdkonnas. Tänu suuremale avatusele maailmale muutuvad selle suhted tervislikumaks ja püsivamaks. Lisaks on tema intiimne elu õnnelikum ja täidetud.

Millised kivid tulekahju opaaliga seostuda?

Kõigil kividel pole samad energiad ja seetõttu pole neil samu voorusi.
Tuleopali jõu suurendamiseks on huvitav ühendada see ühe või kahe teise sarnaste omadustega kalliskividega.
Samuti abielluvad Pink Quartz, Malachite ja Bréchic Jasper teie mineraaliga suurepäraselt püha tšakra võimendatud tegevuse nimel.

Kuidas tulekahju puhastada ja laadida?

puhastage tulepaal

Mineraalide puhastamine on nende hoolduse lahutamatu osa. See protsess võimaldab neil valada kõik energiad, mida nad ülal imenduvad.
Tulekahju opaali puhastamiseks on teile saadaval mitu lahendust. Võite selle hetkega loputada selge vee all või kasutada Tiibeti laulukaussi heli. Samuti on laialt kasutatud viiruk või salvei, mis võimaldab õrna energilist puhastamist.

laadige tulekahju opaal

Tulekahju on suures osas veest koosnev. See on põhjus, miks on parem vältida selle pärli laadimist, paljastades selle päikesekiiridele. Tõepoolest, selle värv võib tuhmuda ja kivi kaotaks oma kiirguse.
Selleks laske sellel lihtsalt ühe öö kuuvalgust nautida. Täiskuu on seda tõhusam.
Kui soovite oma tulekahju või ehteid, mis seda sisaldavad, on elu lill ideaalne alternatiiv, nii et nad leiaksid kogu oma elutähtsa energia.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Türkiissinine.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.