Tourmaliini kvarts: tähendus, voorused ja omadused

Turmaliin kvarts on ideaalne pärl terase meele ülesehitamiseks! Energiseeriva jõu abil suurendab see nii rämpsposti, määramist kui ka enesekindlust. See imeline kaitsekivi sisaldab eriti tõhusaid turmaliinide lisamisi kurja silma ja negatiivsuse eemaldamiseks. Avastage see edasise viivituseta.

Kust tuleb nimi “Quartz Tourmaline”?

Mõiste “Quartz Tourmaline” tuleneb kahe mineraalide nime seotusest.
“Quartz” tõmbab oma päritolu sõnast “Quaterz”, mille tulemuseks on “halvad mineraalid”. Keskajal hõlmab kvarts kõiki kalliskive. See määratlus tähistab ainult 16. sajandi kivikristalle. Teise allika sõnul oleks nimi “kvarts” “Gewärzi” tuletis – saksa termin, mis tähendab “väljakasvu”.
“Turmaliin” etümoloogia pärineb Sri Lankal räägitavast Sinhalaisist. Mõni väidab, et see sündis sõnast “Thurmali”, mis on kirjutatud “තුරමලි” ja tõlgib “kivi segavärvides”. Teiste sõnul pärineb see “Toramolli”, mis tähendab “pisiasju, mis pärinevad maast”.

Turmaliin kvartsi määratlus

Turmaliini kvartsi määratlus ühendab endas kvartsi ja turmaliini määratluse.

kvarts – mehelik

Suur enam -vähem puhaste mineraalide pere. Need koosnevad peamiselt kristalliseeritud ränidioksiidist.

turmaliin – naiselik

Alumiiniumist borosilikaat, mis sisaldab fluori. Seal on muid elemente, näiteks raud, mangaan, magneesium või liitium.

Turmaliin kvartsi ajalugu ja päritolu

Turmaliin kvarts näeb välja nagu muud mineraalid, mis kuuluvad ka “juuksekividesse”. See kehtib rutiil -kvartsi, epidote kvartsi, ilmeniidi kvartsi või acinoliidi kvartsi. Tõepoolest, neil kõigil on eripära pikkade peenete nõelte sisaldamiseks. Sel juhul sisaldab see valge kuni läbipaistvat kvarts musta turmaliini lisamist.
Praeguseks on meil vähe teavet Turmaliin kvartsi ajaloo kohta. See on kalliskivi ja juveliiride poolt hinnatud pärl, sest selle lisamised muudavad iga tüki ainulaadseks. Lisaks muudab selle vastupanu lihtsaks lõigata, ilma et see langeks.
Paljud turmaliini kvartside hoiused on kogu maailmas olemas. Kõige olulisemad ekstraheerimiskohad asuvad nii Brasiilias, Madagaskaris kui ka Indias ja Sri Lankal. Turmaliini kvartskive leiate väga ligipääsetava hinnaga.

Turmaliin kvartskivi koostis

Turmaliin kvarts on kvarts, mis on osa mineraaloksiidide liikidest. See on kvartskristall, millel on karedus ja lisandid. Põhimõtteliselt ränidioksiidist koosnev see sisaldab ka muid elemente, näiteks naatriumi, raud, alumiinium, hüdroksüül- või isegi borylhape.
Tuurmaliini kvartsi keemiline valem on SiO₂ + nafe₃ (Al, Fe) ₆ [(OH) ₄ (Bo₃) ₂ Si₆o₁₈]. See on vastupidav mineraal, mille kalusus moodustab 7 MOHS -i. Selle tihedus on vahemikus 2,65 kuni 2,67 g/cm³.

Turmaliin kvartsi omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Tourmaliin Quartz edendab keha tasakaalu. See aitab seda vabastada nii närvipingetest kui ka lihasvaludest. Kuid see on pärl, mis võitleb istuva elustiili vastu, julgustades liikuma. Lühidalt öeldes annab see kristall kehale regulaarse füüsilise aktiivsuse harjutamiseks suure annuse elujõudu. See aitab eriti kaasa lihas -skeleti häirete ennetamisele, aga ka piirata ülekaalu ja rasvumise riske. Lisaks tugevdab ja kaitseb see südame -veresoonkonna süsteemi.
Sellel juuksekivil on võimsad antioksüdantsed voorused, mis võitlevad enneaegse vananemise vastu. Tänu oma immuunsussüsteemi stimuleerivale toimele võimaldab see haigusest eemale hoida, aga ka suurendada iseenda suurenemise jõudu. Ideaalne vananevatele inimestele, see pärl aitab kiiresti operatsiooni, suure väsimuse või kiindumuse juurde tagasi pöörduda.

psüühilised omadused ja eelised

Turmaliin kvarts sobib ideaalselt sõdalase meele loomiseks. Ta osaleb nii tahte märkimisväärselt tugevdamisel kui ka oma hoidiku kindlameelsuses. See kivi on eriti soovitatav inimestele, kes soovivad lõpetada edasilükkamise või kellel on motivatsiooni puudumine. Tõepoolest, see võib aidata asjade järel minna, aga ka võidelda seatud eesmärkide saavutamiseks.
Lisaks suurendab see GEM võitluslikkust. Tõepoolest, sellel on võim muuta keerulised kogemused reaalseteks jõududeks, et silmitsi seista tulevikuga palju suurema komponendi ja rahulikkusega. See pakub palju rahulolu, edendab nii enesekindlust kui ka tarkust.
Tuurmaliin sisaldab seda kristalli võimas põllumajanduse ja halbade lainete vastu. See on kaitsekivi, mis lahustab kahjulikke energiaid ja võitleb pahatahtlike inimeste või pahatahtlike üksuste vastu. Seega väldib ta toksilisi suhteid, manipuleerimist ja kelmust. Ta julgustab õppima olema enda suhtes heatahtlikud, mitte enda üle kohut mõistma ja olema vigade või ebaõnnestumiste korral järeleandlik.
Lisaks hoolitseb turmaliini kvarts rahustava ja rahustava sisemise tasakaalu tagamiseks. See kutsub teid endaga uuesti ühendust võtma, võtma ülevaate enesevaatluse aega. See pärl on soovitatav inimestele, kellel on probleeme keskendumis- ja hüperaktiivsusega, kuna see aitab end praegusel hetkel ankurdada.

Milline on Turmaliin kvartsi jõud?

Turmaliin kvartsil on palju volitusi. See kaitsekivi hinge pimeduse vastu aitab kaasa ka keha ja vaimu suurendamisele, alandades samal ajal stressi. Ta suudab rõõmustada neid, kes soovivad oma tulemusi suurendada ja igapäevaselt täielikult realiseerida. Lõpuks, tänu oma tasakaalustavale mõjule, imeb Turmaliin kvartsihoidja tervislikumalt.
Selle pikaajaliste vooruste ärakasutamiseks on soovitatav kanda enda peal turmaliini kvartsit. Seega saate selle kalliskivi ehetes panna ripatsi, käevõru või isegi rõnga või kaelakee kujul.
Võite soosida ka rullt kive, mis on ideaalsed libisemiseks taskusse või kotti.
Lõpuks võib teie töölaual vihje turmaliini kvartsile osaleda tootlikkuse ja tõhususe suurendamisel teie projektide läbiviimisel.

Milliseid astroloogilisi märke seob turmaliini kvarts?

Ehkki kõik võivad kasutada turmaliini kvartsi, on Amburi, skorpioni ja vähi astroloogilised tunnused selle vibratsiooni suhtes tundlikumad. Need sodiaagi tunnused saavad siis selle pärli eelised täielikult nautida.

Millist tšakrat seostatakse turmaliini kvartsiga?

Mineraalid stimuleerivad alati ühte või mitut tšakrat. Sel juhul on turmaliini kvartsil tugevdatud tegevus Racine tšakrale, mida nimetatakse ka põhiliseks tšakraks. See on esimene tšakra, mis on päraku ja suguelundite vahel; kas lülisamba põhjas.
Turmaliini kvartsi mõju sellele energeetilisele punktile intensiivistab selle hoidiku ühendamist Maaga. Seega aitab see tunda end osaduses universumiga, saada sündmustega kõrgust, aga ka välja selgitada elu prioriteedid.

Milliseid kive seostub turmaliini kvartsiga?

Litoteraapias osaleb nende vahel mitme kivi seostamine oma vibratsioonimäära ning tõhususe korrutamisel kehale ja vaimule. Selle jaoks on oluline veenduda sarnaste mineraalide ühendamiseks.
Turmaliin kvartsi volitusi võimendatakse kontaktis teiste juurtšakra stimuleerivate kalliskividega. See kehtib rauasilma, suitsutatud kvartsi, sebra Jasperi või aragoniidi puhul.

Kuidas turmaliini kvartsi puhastada ja laadida?

puhastage turmaliini kvarts

GEMS -i puhastamine on rituaal, mis koosneb energiapuhastusest. See peab pärast mineraal- või kiviehte ostmist sekkuma.
Turmaliin kvartsi puhastamiseks on olemas kaks meetodit. Võite põletada valge salvei või Palo Santo kepi. Seega hajutab nende suits energiaid teie kristallide lähtestamiseks. Destilleeritud vesi on ka tõhusaks variandiks. Selleks laske oma kividel tund aega sukelduda, enne kui neid pehme kangaga kuivatada.

laadige turmaliini kvarts

Mineraalide laadimine võimaldab neil taastada kogu oma elutähtsa energia. See on endiselt hädavajalik, kui soovite nende kasulikke voorusi täielikult ära kasutada.
Turmaliini kvartsi laadimiseks peate selle lihtsalt kaks tundi päikesekiirtesse paljastama, eelistatavalt hommikul või pärastlõuna lõpus, sest kiired on pehmemad. Samuti võite oma kivid mõneks hetkeks maa alla matta. See meetod jääb sama efektiivseks kui esimene.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Ulgumine türkiis.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.