Ulgumine türkiis: tähendus, voorused ja omadused

Oma intensiivse sinisega on türkiissinine ulgumine tänu peenetele marmoridele hõlpsasti äratuntav. Tugevdamise ja kindlustamise kivi, see kivi toimib nii kehal kui ka meelel. Avastage kõik selle väärtusliku sinise pärli voorused ja võimed.

Kust pärineb Howlite nimi?

Just 1868. aastal avastas Henri kuidas Kanada keemik selle kivi Nova Scotias. Seejärel nimetas ta seda Silico-buro-kaltsina vastavalt selle kompositsioonile. Kuid just James Dwight Dana otsustas teda nimetada selle auks, kes ta avastas.
Türkiissinine kivi saabub ristisõdade ajal türklaste poolt Euroopasse. Ja kuni 13. sajandini nimetavad eurooplased seda mineraalainet “Caläis”, mille on tõlkinud Belle Pierre. Just 16. sajandi paiku nimetasid prantslased selle sinise kivi “Türgi kivi”. Mis annab türkiisi tuletisele.

Türkiissinine Howlite Stone ajalugu ja päritolu

Oma poorse struktuuriga on ulgumine lihtne -kuni kivi. Türkiissinine Howlite kivi leidub kõige sagedamini ehetes. Ajaloo alguses ei tunnustatud ulgust alati õiglase väärtuse tõttu. Euroopas oli värvitud seda võltsinguna ja edastada türkiissinise kivi jaoks.
Ükski jälg ei näita, et ulg teenis enne selle avastamist 1868. aastal. Välja arvatud Ameerika indiaanlased, kes nimetasid seda “piisoni pühaks kiviks”. See sümboliseeris neile kivi haruldust.
Tänapäeval kasutatakse dekoratiivsete ja dekoratiivsete esemete valmistamiseks ulgumist. Seda hinnatakse eriti ehetes, oma värvi ilu osas.
Ujumiskivi kujuneb Ameerika üsna kõrbes ja kuivades piirkondades. Kõige sagedamini asub Boraxi hoiused, nagu Kanadas, Ameerika Ühendriikides ja Saksamaal.

türkiissinine Howlite kivi koostis

Juhtub, et segame türkiissinise ulgumise loomuliku türkiissini. Need on peened marmorid ja väga värvikas välimus, mis muudavad türkiissinise ulgumise tõelise ja ainulaadse ilu.
Monokliinilisse kristalsesse süsteemi kuuludes varieerub selle tihedus vahemikus 2,53 kuni 2,59. Mis puutub selle kõvadusesse, siis on see MOHS -i skaalal 3,5. Mis teeb sellest suhteliselt habras kivi.

türkiissinine howlite omadused

füüsilised omadused

Selle sinine värv kajastab loomulikult meie keha vedelikke. See hõlbustab äravoolu tänu dehüdreerimisele ja diureetilisele toimele. Howlite reguleerib ka keha metaboolseid vahetusi. Selle energia soodustab vereringet ja punaste ja valgete vereliblede taastamist. Epidermis sobib see kivi ideaalselt selle elastsuse nahale taastamiseks.
Kaltsiumist koosnev ulgumine on kasulik luude, hammaste ja kõigi kaltsiumi puudujääkide jaoks. Rahulik ja armas kivi, ulgumine hoiab ära teatud patoloogiad, näiteks kõrge vererõhk. Viimane tuleneb sageli stressist, alkoholi või rasvumise ületarbimisest.
Howlite võib olla tõsiste ja äkiliste haiguste riski vähendamise voorus. Selle vibratsioon toimib südamepuudulikkuses, aga ka immuunsussüsteemis. See kivi kaitseb teie tervist, füüsilist ja moraalset.

psüühilised omadused

Sisemine rahusümbol, see aitab ülitundlikel, emotsionaalsel või isegi negatiivsel inimestel, tuues neile magusust ja armastust. See on väga hea toetus depressiooni vastu. Tema rahustavad voorused kaitsevad teiste viha ees.
See on ka kivi, mis edendab tarkust ja intuitsiooni. Ta õpetab kannatlikkust ja kaasneb sujuvamalt. Seega aitab ulmistamine psüühilise ja füüsilise heaolu jaoks vaimset rahulikkust taastada.
Padja alla asetatud on see imetlusväärne paraad unetuse vastu. Tänu oma rahulike lainetele aitab ulgumine stressi evakueerida ja leida rahulik uni. Ta vabaneb piinavatest unistustest ja õudusunenägudest.

Milline on türkiissinine Howlite kivi jõud?

Kolmanda silma tšakra on kulmude vahel nina nina kohal asuv 6ᵉ tšakra. See on intuitsiooni, teadmiste ja tarkuse koht. Türkiissinine ulgumine toob see tšakra selgeltnägemise ja kontsentratsiooni juurde. Kõik tundub selgem ja ilmne. Oluline otsuste tegemine muutub lihtsamaks.
Päikeseplexus tšakra on kolmas ranniku põhjas rinnaku otsa all. Siiski võib ta end tasakaalustada, sest eriti stress. Kandes türkiissinise ulgumise käevõru, hajub stress rahuliku ruudu visata. See tšakra on ka tervislike suhete algataja teistega. Kehtestatakse vastastikune lugupidamine ja emotsioonid ringlevad vedelalt ilma pahameele või vihata.

Milliseid kive seob türkiissinine ulgusega?

Kivid on nagu inimesed. Mõni on tehtud selleks, teised mitte. See sõltub igast kivi energiast. Mitme ühilduva kivi omavahel ühendades tugevdatakse eeliseid.
Nagu ulgumine, on ametüst ideaalselt üleliigse ja stressi ees. Koos moodustavad need ideaalse kombinatsiooni alkoholi või sigareti peatamiseks (või vähendamiseks). See on ka täiuslik liit katsumuste taustal füüsilise tugevdamise ja psüühilise toe edendamiseks.
Amber annab jõudu meie otsustele ja takistab meil valikuid kergekäeliselt teha. Seejärel seostub ta end suurepäraselt türkiissinise ulgumisega. Koos tugevdavad nad tegelast, annavad julgust ja teevad meid õnnelikuks ja optimistlikuks. Need moodustavad väga hea abinõu pelglikkuse vastu, aga ka iseloomu impulsiivsuse ja nõrkuse vastu.

Kuidas türkiissinine ulgust kivi puhastada ja laadida?

laadige oma kivi elulillega

Enne mis tahes kasutamist peate alustama kivi puhastamisega. See võimaldab tal leida kõik oma voorused. Selleks pange türkiissinine ulgumine puhtasse vette maksimaalselt ühe minuti jooksul. Saate selle sama kestuse ajal ka vee neto all edastada.
Oma kivi laadimiseks peab see kokku puutuma Kuu valgusega. Samuti on see laadimise ajal võimalik kvartsile paigutada. See toimib võimendina ja suurendab kivi jõudu energias.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Unakite.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.