Unakite: tähendus, voorused ja omadused

Unakite on olnud sajandeid tunnustatud kivi, kuid neist eeliseid kogevad vähesed inimesed. Selgitame selles artiklis selle kauni rohelise ja oranži kivi ajalugu ja uskumatuid voorusi.

Unakite eelised

Kust nimi Unakite pärineb?

Pierre Unakite nimi pärineb geoloogist nimega hr Bradley, kes avastas selle kivi Unaka mägedes. Need mäed asuvad Põhja -Carolinas Ameerika Ühendriikides. Seetõttu nimetas ta Stone nende mägede austuseks. Sellel suurepärasel rohelisel ja apelsinikivil on seega üsna hiljutine lugu. Hiljuti avastatud ei ole meil nii palju jälgi kui teatud teiste kivide puhul, mida palju paremini tuntud või rohkem antiikaja või vääris- või poolvääriskivide kummardajad.

Unakite

ajalugu ja päritolu
Me teame Unakite’i teise nime all: epidote kivi. Selle kivi oli algselt 1801. aastal René lihtsalt Hauy ja võlgnes oma nime kreeka epidoosile, mis tähendab “pädevat”.
Tema lugu jätkub hr Bradley avastusega, nagu eespool märgitud. Sellel kivil on üsna hiljutine lugu ja meil pole tänapäeval tõendeid selle vanema kasutamise kohta. Meie ülesandeks on luua tema tulevane ajalugu, tehes kivi kasutamist. Sellel on palju voorusi ja see on äärealadel, et saada üheks armastatumaks kiviks, mida iga päev kasutab palju inimesi.

Unakite kivi koostis

Unakite kivi peetakse poolvääriseks kiviks. Ta on osa muudetud graniitide perekonnast. Selle roosa ja oranž värv on tingitud ortoosist ja rohelisest värvitoonist epidoteni. See väga originaalne kivi koosneb rohelisest, aga ka plekkidest, mis ulatuvad roosast oranžist.
Peamisi Unakite’i hoiuseid leidub paljudes kohtades: Lõuna -Aafrikas, Alaskas, Austrias, Birmas, Brasiilias, Hiinas, Ameerika Ühendriikides, Prantsusmaal, Iirimaal, Mehhikos, Mosambiigis, Norras, Venemaal, Sierra Leone, Zimbabwe.

unakite omadused

füüsilised omadused

Unakite’il oleks palju voorusi ja eeliseid. See vähendaks haavandeid ja hüpertensiooni. See on kivi, mis hõlbustab hingamist ja parandab kopsude olekut üldiselt. Kivi, mis on väga tuntud stressis inimeste söömise tõttu, see parandab und ja võimaldab paremini magada. See on migreenide oluline liitlane, see võimaldab peavalu märkimisväärselt vähendada. Unakite on kasulik nahaprobleemidega inimestele.
Unakite’il on palju füüsilisi omadusi, see on litoteraapia eelis, mida saab kasutada paljude tavade jaoks. Saate kasutada unakite oma joogaseansside või meditatsiooniseansside ajal.

psüühilised omadused

Unakite’il oleks palju psüühilisi omadusi, sama palju kui füüsiline. Ta tooks armastuse ja enesekindluse. See parandab avalikku esinemist ja vähendamist.
See vähendaks stressi, see on uskumatu eelis inimestele, kes on ärevuses ja kes peavad oma emotsioone suunama.
Unakite aitab ka negatiivseid emotsioone ja kurbust kergemini toetada. Näiteks leinaperioodil Unakite’i kandmine võimaldaks teid vähem alla viia. See võimaldab teil end ka varasematest traumadest vabastada ja kergemini tõusta.

mis on unakite

Unakite peamine jõud on võimeline vabastama negatiivseid energiaid. Kas see on energiad endalt või teistest tulevad.
See on seotud päikeseenergia tšakraga, mis parandab meie enda nägemust. See võimaldab teil mitte iseenda üle kohut mõista, iseendaga rahu sõlmida.
Unakite seostatakse ka südame tšakraga, seetõttu toob see kaasa armastuse, kaastunnet ja empaatiat, see on seos iseendaga, aga ka teistega ja lubab paremaid inimsuhteid.

Millised kivid Unakite’iga seostamiseks?

Kive saab kasutada üksi, aga ka teiste kividega. Võite neid koos kanda koos ehesil, näiteks käevõru või lihtsalt koos veedetud kivide või veeris, oma öölaual. Unakite on seotud südametšakraga, selle saab kontakti panna spetsiaalselt smaragdi, amaraldi, zoïsitite ruby ​​või malahhiidiga.
Kui otsustate esile tõsta päikesepõimiku tšakra, saate selle ühendada tiigri silma, merevaigu ja tsitriiniga.

Kuidas puhastada ja laadida Unakite?

laadige oma Unakite elulillega

Ükskõik, kas ehetes või toores kivis, tuleb Unakites regulaarselt puhastada ja puhastada. Nad võivad tõepoolest negatiivseid energiaid imeda. Seetõttu on oluline neid uutesse energiatesse laadida, vabanedes halbadest. Selle puhastamiseks jätke see mõneks tunniks elulillele.
Unakite puhastamiseks tuleb see asetada aknalauale, kus päikesevalgus möödub. Piisab paar tundi kuus.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Vahutav ahhaat.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.