Vahustav ahhaat: tähendus, voorused ja omadused

See köögiviljaaspektiga suurepärane kivi võrgutab kindlasti loodusesõpraid! Ideaalne näo tõstmiseks, aitab vahutav ahhaat kehal akumuleerunud toksiine leevendada. Lisaks annab see seda kandmisele motivatsiooni ja otsustavust. Avastage Gaïa mineraal.

Kust pärineb nimi “AckAte Mousse”?

Nime “Ahhate” päritolu pärineb iidsest perioodist. Selle etümoloogia pärineb Sitsiilia ostujõest. Tõepoolest, see oja kulgeb mööda seda kalliskivide majutust. Theophrastani filosoof ja kirjanik Plinius mainivad seda oma teostes.
Sel ajal nimetati kõiki värvilisi kive “ahhate” või millel on mustrid. See on põhjus, miks me nimetame ka ahhaatvahu, kui see on tegelikult mitmesuguseid kaltsédoniat.
Vahthaaraat kannab seda nime oma kaunitele lisamistele, enamasti rohelisele, kelle kuju kutsub taimi esile. Tõepoolest, kui me seda jälgime, võiks arvata, et vaht vangistati selles. Seda nimetatakse ka “ahhaatpuuks” või “Jaspe Mousse”. Mõnikord segatakse see dendriitilise ahhaadiga.

vahthaarate määratlus

AGATE MOUSSE – naine

Läbipaistev kvarts, mis sisaldab raua või magneesiumoksiidide lisamist, mis näevad välja nagu vaht.

AGATE vahu ajalugu ja päritolu

Taime välimuse järgi on vahthaatage ühendatud Gaiaga. See Kreeka mütoloogia jumalanna kehastab maa ja looduse ema rolli.
Muistsel perioodil usuvad kreeklased ja roomlased, et ahhaatvaht tagab keha ja vaimu vahel absoluutse tasakaalu. Võitlejad kannavad seda rohelist kalliskivi Amuletis. Nad loodavad suurendada nii oma selget kui ka osavust lahinguväljal.
Lõuna -Ameerika ravitsejad kasutavad seda mineraali, et suhelda kaugemaga. Vahthaava on pikka aega peetud kristalliks, mis suudab põhjustada vihma ja tagada saagi.
Selle suurepärased ainulaadsed mustrid muudavad selle ihaldatud ehtekivi. Seda kasutatakse litoteraapias selle äärmiselt huvitavate vooruste jaoks füüsilisel ja vaimsel tasandil.
Selle pärli peamised hoiused on Indias, Botswanas ja Birmas. Vahthaavade hind jääb ligipääsetavaks.

AGATE vahu koosseis

Vahthaav on osa Calcédoinesi perekonnast, mitte ahhaate. See on ühendatud kvartsirühmaga ja kuulub oksiidide mineraalliigi.
See roheliste lisanditega pärl koosneb sisuliselt ränidioksiidist. Selle sissesõidud sisaldavad rauda ja magneesiumi, aga ka palju mineraale. Vahthaatage keemiline valem on SiO2 + AL, CA, F, Fe, K, MG, NA, OH, Si.

Mousse ahhaadi omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Mousse ahhaat on kosutav mineraal, mis pakub oma hoidikule nii jõu kui ka ülevoolavat energiat. See osutub ideaalseks pehme löögi, kurnatuse või kroonilise väsimuse väljatuleku eest võitlemiseks.
Immuunsussüsteemiga seotud tegevuses osaleb ta kehas põletiku vähendamisel. See võib puudutada seedehaigusi nagu Crohni tõbi või ärrituv soolestik. See võib leevendada ka nahatingimusi, nagu akne, ekseem või psoriaas. Lisaks võib vahthaaraat rahustada ka artriidiga sarnaseid liigesevalu.
Lisaks mängib sellel puupuu olulist rolli keha jäätmete ja bakterite kõrvaldamisel. Tõepoolest, see parandab veresoonte lümfi ringlust. Tegelikult osutub see detox -ravi või paastuperioodi ajal väärtuslikuks liitlaseks.
Lõpuks kaitseb vahthaav hingamissfääri selliste kiindumuste nagu bronhiidi või bronhioliidi eest. Sellele mineraalile antakse õigus toimida rindujana ja vabastada ummistunud bronhi. Seega aitab ta paremini hingata.

psüühilised omadused ja eelised

Tänu selle pärli vahelisele elujõule kutsub see oma hoidjat oma otsusekindluse tugevdama. Seda kivi soovitatakse oma eesmärkide saavutamiseks, projekti elluviimiseks ja piiravate veendumuste edendamiseks. Tõeline julguse ja kergemeelsuse kokkuvõtlik, ahhate -mousse saadab ambitsioonikaid inimesi, kes ei suuda alati oma soove realiseerida. See aitab anda vajaliku impulsi edasiliikumiseks ja edu pääsemiseks.
See roheline mineraal aitab leevendada ärevust ja stressi. See võib aidata ärevusrünnakust läbi viia, spasmofiiliat leevendada, kuid vältida ka mäletsemist. See lahti laskmine aitab märkimisväärselt parandada une kvaliteeti. Oma magusa mõju kaudu võimaldab vahthaalt läheneda filosoofiaga elule, kasutades rahulikku ja rahulikku poosi. Seega on tänu sellele meelemuutusele võimalik sündmustele tagasi astuda ja hõlpsamini leida lahendusi tekkivatele probleemidele.
Teisest küljest julgustab Agate vaht arendama oma loomingulist potentsiaali. See aitab idandada uuenduslikke ideid ja tõstab kõiki tõkkeid, mis võivad teie kunstniku hinge aeglustada. See kivi võib inspiratsiooni ebaõnnestumiste vältimiseks suurendada oma kujutlusvõimet.

Milline on Mousse’i ahhaadi jõud?

Ahhate Foam omab jõudu keha parema tervise tagamiseks. Lisaks pakub see pärl dünaamikat ja vajalikku entusiasmi suurte asjade saavutamiseks.

Selle vooruste ärakasutamiseks leiate selle mineraali veeris või kabohoni kujul. Mugav taskus või kotis transportida, see liitlane võib teid igal pool kaasas olla!

Ahhaadi vahtjuveeli kandmine on endiselt huvitav valik. Kaelarihma, käevõru või ripatsina võimaldab selle kivi pikaajaline kontakt nahaga kasu saada kogu selle jõu ulatusest.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse AGATE MOUSSE -ga?

Kõik kivid on seotud ühe või mitme astroloogilise märkiga. Vahthaatage on ühendatud lõvi-, muutmälu-, vähi- ja skorpionimärkidega. Saate täielikult nautida sambla ahhaadi voorusi, sõltumata teie sodiaagimärgist. Sellega seotud märkide põliselanikud on selle mõju suhtes siiski vastuvõtlikumad.

Millised tšakrad seostatakse AGATE MOUSSE -ga?

Vaht stimuleerib südame tšakrat. Selle energiakeskuse tegemisel aitab see tugevdada eneseastendit. Ta suurendab oma omanikku, et ta saaks oma elu käes ja saatuse panna.

Milliseid kive seob vahukodadega?

Litoteraapias suurendab 2 või 3 mineraali seostamine nende kasulikku mõju kehale ja vaimule. Selle toimimiseks on endiselt hädavajalik veenduda, et kalliskivid ühilduvad. Tõepoolest, kristallide ühendamine vastassuunaliste temperamentidega tühistab tõenäoliselt nende volitused ja tekitab teatud häireid.
Ahgatevaht läheb suurepäraselt Jade, Adventuriini, Smaragdi, Amazoniidi või malahhiidiga. Need rohelised mineraalid tegutsevad tõepoolest ka südame tšakras.

Kuidas ahhaatvahu puhastada ja laadida?

puhastage ahhaatvaht

GEM -ide puhastamine on endiselt oluline samm nii teie kivide sära kui ka nende energiavõimsuse säästmiseks.
Litoteraapiakivi kasutamine on tõepoolest samaväärne selle paljastamisega paljudele energiatele, mida see selles imendub. Pärast küllastunud kristall vajab lähtestamiseks energiapuhastust.
Vahthahatuse puhastamiseks pole midagi lihtsam. Pange lihtsalt oma kivi ja vahukomplekti ehted tund aega puhtasse soolaveesse.
Samuti saate oma kalliskive valge salvei abil puhastada. See protsess tagab õrna lähtestamise.

laadige ahhaatvaht

Ehkki vastupidav, kardab sambla ahhaat soojust. Tegelikult on parem vältida selle liiga kaua päikese käes paljastamist. Tõepoolest, selle kiired võivad seda kahjustada ja hägustada oma kauneid värve.

Seega soovitame ahhaatvahu laadimiseks lasta sellel üheks ööks kuuvalgust nautida. Täiskuu mõju on teie mineraalidele veelgi rohkem säästetud.
Võite oma kalliskivid ka kivikristalli hunnikusse paigutada või isegi elulille valida. See võimaldab teil päevast ja öösel oma lehtkive laadida!

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Valge ulgumine.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.