Valge ulgustamine: tähendus, voorused ja omadused

Valge ulgumine on rahustav kivi, mis vastab arglikele inimestele, kes vajasid emotsionaalset stabiilsust. See on tuntud oma vooruste ja eeliste poolest, eriti naha või isegi juuste ilu kohta. Avastage selles artiklis kõik selle voorused.

Kust pärineb Howlite Blanche nimi?

Valge Howlite nimi pärineb Kanada keemikust Henri kuidas. Ta avastas selle kivi 1868. aastal. Esmalt nimetas ta seda Silico-buro-kalciteiks. Kuid mõni aasta hiljem otsustas James Dwight Dana nimetada selle kivi selle avastanud keemiku auks.

Valge ulguse määratlus

Naiste nimi, ulgumine on keemilise valemi kaltsiumi CA2B5SIO9 (OH) 5 mineraal, borosilikaathüdroksüül.

Valge Howlite kivi ajalugu ja päritolu

Valget ulgust kasutasid Ameerika indiaanlased paljude rituaalide ajal šamanistlik kivi. See võimaldas ravida erinevaid vaevusi. Amerindlased nimetasid seda valge piisoni kivist ja piisonite püha kivist, sest see oli nii haruldane, et valge piison. Valge ulmi kanti tavaliselt päikesepõimiku tasemele paigutatud ripatsi kujul. See oli kaitsekivi kui seda kandnud inimesele.
Valge Howlite peamised praegused hoiused asuvad Saksamaal, Austrias, Brasiilias, Ameerika Ühendriikides, Prantsusmaal, Itaalias ja Kanadas. Seda on võimalik leida mitme teise nime all: Howlite, Khaulite, Silicoborocalcite, türkiisi, türkiissinine blanche ja winkwortheit.

Erinevalt paljudest kividest on vähe lugu, mis puudutab valget ulgust. Sellegipoolest hindavad seda kivi kõrgelt litoteraapia armastajad

Valge Howlite kivi koostis

Valge ulgus kuulub kaltsiitide rühma. See on peen, poolvääriskivi. Seda leidub loomulikus olekus, poolläbipaistev, kuid mõnikord ka läbipaistmatu, selle varjund varieerub kahvatukollase, valge ja kahvatu rohelise vahel. Valge ulgumine ja väga poorne kivi, millel võib olla portselani välimus. Seda kasutatakse sageli teiste mineraalide kopeerimiseks, kipitades seda.

valge ulguse omadused

füüsilised omadused

Valgel ulgusel kivil on palju füüsilisi omadusi. See aitab küüsi konsolideerida, aga ka juuste ilu. See on kivi, mida vajate, kui soovite kena juukseid.
See parandab seedimist ja vähendab mao talitlushäireid. Saate seda oma detoxi ajal kasutada pärast liigseid nädalavahetusi.
See stimuleerib vereringet ja seda kasutatakse laialdaselt salendava dieedi ajal, kuna see võimaldab toksiinide paremat kõrvaldamist. Saate seda hõlpsalt kasutada koos apatiidiga.
Ideaalne liitlane on pimestav ja elastne nahk.

psüühilised omadused

Valgel ulgumisel on vaimsel tasandil palju voorusi. See on stabiliseeriv kivi, see aitab meelt selgitada ja oma tunnetes selgelt näha. See aitab võidelda vaimse ebamugavustunde vormide vastu. Kui teil on depressiivseid suundumusi, ärge kõhelge seda kasutamisest.
Valge Howlite kivi on ka uskumatu liitlane une jaoks. See võimaldab sügavat ja rahulikku und, mis võimaldab teil olla tervislikum kui füüsiline.
Meditatsioonis laialdaselt kasutatud valge ulgumine ja kivi, kuna see kõrvaldab negatiivsed mõtted, mis teid parasiidid. See on ka kivi, mis aitab vähendada stressi ja üldisemalt negatiivseid energiaid.
Valge ulgumine aitab teid rasketel aegadel, eriti hingedega. See aitab teil saada enda paremaks versiooniks.

Milline on valge Howlite kivi jõud?

Valge ja väga võimas ulgumine. Seda kivi seostatakse naiste energiaga ja harmoneerub nii püha tšakra kui ka päikesepõimiku tšakraga. Seetõttu parandab see loovust ja viib inimeste elurõõmu.
See arendab ka emotsionaalset energiat ja võimaldab raskeid olukordi paremini hallata.
Kasutage meditatsiooniseansside või joogaseansside ajal valget ulgust kivi.
See võimaldab teil oma seansse paremini hallata ja rahulikku saavutada palju kiiremini.

Millised kivid seostavad valge ulgusega?

Võite seostada valge ulguskivi erinevate kividega. Valge ulgumine on tasakaalustav kivi, see suudab kohaneda kõigi materjalidega ja seostada kõigi soovitud kividega.
Kui soovite oma valge ulguse täiuslikku seost, saate seda seostada merevaigu, tsitriini või tiigrisilmaga.
Kui soovite suurendada selle jõudu teadvuse ja tunnete suurendamiseks, saate selle seostada ametüsti või roosa kvartsiga.

Kuidas valget ulguskivi puhastada ja laadida?

Nagu kõik litoteraapiakivid, tuleb ka valge ulgumine puhastada, puhastada ja laadida.
Saate oma valge ulguse puhastamiseks ja laadimiseks maa lähteveest, päikesevalgust või kuust. Saate selle korraldada väljast otsese päikesevalguse või Kuu valguses paar tundi.
Kui teil on elu lill, on see kõige lihtsam meetod oma kivi puhastamiseks ja laadimiseks.
Selle puhastamiseks, kui see on olnud kokkupuutel lisanditega, võite kasta vee vette ja puhastada õrnalt oma valge ulguse ülesandeid.

laadige oma kivi elulillega

Valge ulguse laadimiseks võite kasutada elulille. Peate oma kivi ainult elulillele panema ja laskma sellel mitu tundi seista. Saate ühendada elulille mõjud päikesekiired või Kuu, asetades selle väljapoole kiirte või kuu kiirtega kontakti.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Ahhaat.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.